Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Hakkımızda

  İlk faaliyetlerimiz 2009'da başlamıştır lakin o zamanın şartlarından mütevellit mevcut domainimiz ile yayın hayatına 12 Şubat 2012 tarihinde başladığımız AniSekai ailesi, yıllar boyunca Türkiye’de anime dünyasına canıgönülden hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.
  Bir birinden farklı 500'den fazla anime projelerimizi gönüllü olarak değerli takipçilerine sunmuş ve sunmaya da devam edecektir. Sürekli gelişen sitemiz ile gelecekte daha bir çok yeniliklerle karşınızda olmaya devam edeceğiz!

   

  • Sitemiz Türkçe dilinde içerik sağlayan ve “5651” sayılı kanuna göre hareket eden bir sitedir. Sitemizde yer alan tüm seriler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. AniSekai Fansub kendi sunucularında herhangi bir video barındırmamaktadır ve bu konuda telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir dizinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız durumu ispat eden belgeler ile birlikte [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçerek kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli belgeler ile e-posta adresimizden bize yapılan bu talepler doğrultusunda gerekli düzenlemeler en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. İspatı bulunmayan talepler değerlendirilmeye alınmamaktadır.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...