Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Hakkımızda

  12 Şubat 2012 tarihinde çalışmalarına başlayan AniSekai ailesi, yıllar boyunca Türkiye’de anime dünyasına canıgönülden hizmet etmiş ve etmeye de devam edecektir.
  2020 ile birlikte 8. yılını dolduran AniSekai Fansub, her yıl olduğu gibi bu yıl da anime dünyasına katkıda bulunmaya devam edecek olan ailemiz, birçok yenilik ile de karşınıza çıkmaya devam edecektir.

   

  • Sitemiz Türkçe dilinde içerik sağlayan ve “5651” sayılı kanuna göre hareket eden bir sitedir. Sitemizde yer alan tüm seriler “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. AniSekai Fansub kendi sunucularında herhangi bir video barındırmamaktadır ve bu konuda telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir dizinin telif hakkını ihlal ettiğini düşünüyorsanız durumu ispat eden belgeler ile birlikte anisekaifansub2012@gmail.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçerek kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli belgeler ile e-posta adresimizden bize yapılan bu talepler doğrultusunda gerekli düzenlemeler en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. İspatı bulunmayan talepler değerlendirilmeye alınmamaktadır.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...