Jump to content
 • Whoç
  Whoç

  High School DxD 5. Sezon?

  High School DxD 5. sezon ne zaman yayınlanacak? High School DxD 5. sezonu nasıl, nereden izleyebilirim? Bu kısa yazımızda High School DxD 5. sezona dair bilgileri siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız.

  Bildiğiniz üzere High School DxD'nin tüm Dünya genelinde oldukça fazla bir hayran kitlesi mevcut ve bilinenin aksine sadece erkekler değil, belli başlı anketler ve analizler sonrası kadınlarında azımsanamayacak derecede beğenerek izlediği bir tür anime haline gelmiş olduğu tespit edilmiş. Evet, yanlış duymadınız! En az erkek fanları olduğu kadar, kadın fanlarıda bulunan ve cosplay etkinliklerinde başı çeken bir anime haline gelmiş bulunmakta.

   

  x12aN7.png

   

  Peki bu animeyi diğerlerinden ayıran nedir?
  İlk olarak 2008 yılında yayınlanan High School DxD Novel formatında (bir nevi roman serisi) serisi  çok zaman geçmeden hayran kitlesine oldukça kısa zamanda ulaşmıştır. Döneminde diğer yapımlara, tür olarak ecchilere kıyasla kendisini öne çıkaran, marjinal yapan bir çok detaya ve ögeye değinilmiş olan High School DxD, günümüz bir birinin kopyası olan animelerin arasından bile hala da zorlanmadan sıyrılmaktadır. Yapımın 2012 tarihi ile animeleştirilmesi ile mevcut hayran kitlesinin kat ve kat arttığını da unutmamak gerek.

  Seyircisiyle ilk olarak 2008 yılında Novel (mangadfan ziyade bir çeşit roman) olarak buluşan ve 2012 tarihi itibariyle animeleştirilip tv ekranlarına gelen High School DxD animesinin sansürsüz bir şekilde 5. sezonuna ve hatta ilk 4 sezonu ile ova, special ve filmlerine nereden ulaşabilirim?
  Bu sorunun cevabı tabii ki de sitemiz https://anisekai.com üzerinden ulaşabilir, kesintisiz bir şekilde izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu kadarı bana yetmez diyorsanız, tamamlanan anime projelerimiz, devam eden anime projelerimiz veyahut gelecek anime projelerimiz kategorilerine girerek sizler için çevirip fansubladığımız nice seriye ulaşabilir, kesintisiz şekilde izleyebilir ve indirebilirsiniz.

   

  YcEuzo.png

   

  High School DxD 5. Sezon ne zaman yayınlanacak?
  Diğer sezonları ilkbahar - yaz mevsimlerinde yayınlanan High School DxD serisinin 5. sezonu ise Nisan ayında yayımlanması planlanıyordu lakin mevcut durumlardan ötürü tarihte oynama tabii ki oldu. Çalışanların yaptığı açıklamaya göre yaz aylarına doğru yayımlanacağı açıklanan seri,  mevcut şartların değişmediği takdirde yaz ortalarına doğru High School DxD 5. sezonu yayımlayacaklarını duyurdu.
  Lakin mevcut durumlardan ötürü tarihte oynama olduğundan ötürü, elbet tekrardan sarkma olması da muhtemel olmasına değinmeden geçemeyeceğiz.

  Şunu unutmamak gerek; maddi açıdan ötürü oldukça kazandıran bir yapım olduğundan ötürü bırakın 5. sezonu, daha nice sezonu çıkacağına emin olabilirsiniz.

   

  1FaMIe.png

   

  • Like 1
  • Doki 2
 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

×
×
 • Create New...