Jump to content
 • libero1i
  libero1i

  Kabaneri’den Mumei Bire Bir Ölçülü Figürüyle Hayat Buldu!

  Geçtiğimiz sezonun animelerinden olan Koutetsujou no Kabaneri(Kanaberi of the Iron Fortress)’a denk gelmişseniz, yarı insan yarı zombi olan ana karakterin uğraşılmaya gelmeyecek biri olduğunu biliyorsunuzdur. Şükürler olsun ki, kendisi bizim fiziksel dünyamızda bulunmuyor.

  Bir saniye, bazı arkadaşlar gerçek boyutlu Mumei figürü mü yapmışlar?!

  Evet, kesinlikle yaptılar ve ortaya çok etkileyici bir iş çıktı. Kabaneri’nin gelecek iki derleme filmini kutlama amaçlı olarak yapılan Mumei figürü, Tokyo’da filmi yayınlayan bir sinema salonunda sergilenecek. Mumei’nin ses aktristi(seiyuu) Sayaka Senborgi, görebileceğiniz gibi renklendirmesi henüz yapılmamış figür tamamlandığında sergide hazırda bulunacak.
  Bunlara ek olarak, 10 tane ilave Mumei figürü satışa sunulacak. Figürlerin ücreti henüz duyurulmadı, ancak bir tahmin yürütüp, “ucuz olmayan” bir fiyat aralığında olacağını varsayabiliriz.
  Bire bir ölçüdeki Mumei figürü 21 Ağustos’ta Odaiba Aqua City Cinema Mediage’de sergilenecek. Sadece onu kızdırmamaya çalışın. Emin olun ondan kızgınken hoşlanmazsınız.

  Çeviri: kirisaki

  B8RJzv.jpg

 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

×
×
 • Create New...