Jump to content
 • libero1i
  libero1i

  Sınırlı Üretim "Lupin The Third" Ukiyo-e Baskıları Şimdi Uluslararası Satışa Açıldı!

  Bu yılın başlarında İsetan Shinjuku Dükkanı Moda Müzesi'nde gösterilen sınırlı üretim "Lupin The Third" ukiyo-e baskıları şimdi uluslararası satış için açık.

  Tokyo Otaku Modası, Takezasado tahta kalıp baskı şirketi tarafından oluşturulan baskıları sınırlı sayıda sunuyor. Her bir baskının siparişi Amerika'da $697.99 ile US$1,744.99 fiyat aralığında yapılıyor. Lupin, Jigen, Goemon, Fujiko ile Müfettiş Zenigata gibi bireysel çerçeveli baskıları ile çapı 20.5'e 13.4 olan "Aquatic Detective Story"'nin bir kısmı da bulunmadır. "Aquatic Detective Story" portreleri, soygun sonrası gondol içindeki Lupin'in ekibini anlatıyor olsa da, karakterler                                                   klasik kimonoyla gösterilmiştir.

  sınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldıukiyoelupin.jpg                                                 sınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldısınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldıBaskılar Takezasa tarafından Kyoto tahtakalıp tekniği kullanılarak oluşturulmuştur. Her karakterin adı Japon kaligraf Tansetsu Ogino tarafından kaligrafiyle yazılmıştır. O daha önce "Ghost in the Shell" ukiyo-e baskıları için yaptığı gibi, yaşayan Japon ulusal hazinesi Ichibei Iwano için de baskı kağıtları oluşturmuştur. 

  Baskıların nasıl yapıldığına daha yakından bakmak için, TMS Entertainment baskının tasarım sürecini resimle gösteren 18 dakikalık bir videoya ev sahipliği yapıyor.

  Bu baskıların satışı, uluslararası Vatikan (Vatikan Şehir Devleti), Malta, Monaco, San Marino, Slovenya ve İsviçre dışında mevcuttur. Baskılar sipariş üzerine yapılıyor ve sipariş yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 8 hafta içerisinde teslim ediliyor.

 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

×
×
 • Create New...