Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Aisaka Taiga
  Aisaka Taiga

  7 Ölümsüz Anime Karakteri

  Ölümsüzlük aslında en kötü güçlerden biri. Hatta birçok insan bunu lanet olarak görüyor. Ama bana göre ölümsüzlük güzel bir şey, sonsuza dek yaşayıp yeni şeyler öğrenmek güzel olurdu. 

  Ancak ölümsüzlük, kişinin birkaç vakada ölemeyeceği anlamına gelmez, ölümsüz bir adamı öldürmenin özel yolları vardır. Onlar sadece doğal bir ölümle ölemezler.

  1-Hidan

  Z3JQvA.gif

  Naruto'dan bir karakterdir ve akatsuki üyesi bir ninjadır. Ölümsüzlüğü, çok sayıda ölümcül yaralanmadan ve neredeyse her türlü parçalanmadan kurtulmasına izin verir; hatta başını kestikten sonra bile konuşma yeteneğini korumuştur.

  2- Firo Prochainezo

  X6JqVR.gif

  Baccano animesinden bir karakterdir. Bir sıvı içmek ona şifa ve ölümsüzlüğü kazandırdı ve yemek yemeden, su içmeden ya da nefes almadan da hayatta kalabilmesini sağladı. Ayrıca diğer ölümsüzleri bireyin sağ eliyle de emebiliyor. Sadece bireyi değil,  ondaki zekayı ve bilgeliğini de emebilen bir güç. Aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü bir savaşçıdır,  bıçak / kılıcı kullanmada yeteneklidir.

  3- Elder Toguro

  yqRoYy.gif

  Yu Yu Hakusho adlı animeden bir karakterdir. Kolayca ölmeyecek olan ölümsüz bir varlıktır. Bu, şekil değiştirme yeteneğiyle ilgilidir ve olağanüstü bir rejeneratif yeteneğe sahiptir.

  4- Ban

  Z3JQrZ.gif

  Nanatsu no Taizai adlı animeye ait bir karakterdir. Yarım veya parçalar halinde kesilmiş, birkaç kez bıçaklanmış olarak görüldüğü zaman daha önce olduğu gibi geri dönecek, diğer bir deyişle iyileşme faktörü oldukça anlık olacaktır. Ayrıca, bu durumdan daha fazla güç ve hız kazanır.

  5- Naraku

  5y2mAj.gif

  Inuyasha adlı animeye ait bir karakterdir. Naraku inanılmaz bir ölümsüzlüğe sahip ve kendi kendine yeni bedenini yarattı. Ayrıca bu bedenden yüreği kopardı. Yeni rejenerasyon şekliyle onu mümkün olan tek yol dışında öldürmek neredeyse imkansız hale geldi.

  6- Zeref

  mo51j1.gif

  Fairy Tail animesine ait bir karakterdir. Yaklaşık 400 yıl önce, ölümsüzlüğe götüren hayat ve ölüm tanrısı tarafından lanetlenmiştir.

  7- Alucard

  vPRnd6.gif

  Hellsing Ultimate animesine ait bir karakterdir. Alucard milyonlarca ruhu ya da onların kanlarını kendini ölümsüz kılmak için enerji kaynağı olarak kullanır. Bununla birlikte ölümsüzlüğü, nihai rejenerasyonundan da kaynaklanır. Örneğin dilimlenirse ya da kesilirse tıpkı orijinal haline inanılmaz bir oranda geri dönüşebilir. Onu durdurulamaz yapan silahıyla beraber süper insan hızı, gücü, refleksi, çevikliği vardır.

   

   
 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...