Jump to content
 • Aisaka Taiga
  Aisaka Taiga

  Anime İncelemesi : Blood Lad

  GENEL BAKIŞ

  j6Y1ag.png

  Yeryüzünün derinliklerinde bir yerlerde çok sayıda bölgelere bölünmüş bir cehennem vardır. Burada insanlık tarafından bilinen şeytanlar ve diğer kötü varlıklar yaşar. Gerçeküstü “Demon Dünyası” nda çeşitli şeytan çeteleri vardır. Anime dizisinin hikayesi, Staz Charlie Blood adlı çetenin patronlarından birinin etrafında dönüyor. Prensip olarak insan kanından hoşlanmayan bir vampir; sadece video oyunları, anime, manga, yüksek teknoloji ürünü araçlar gibi çağdaş Japon kültürüne takıntılıdır.

  Bir gün, bir yabancı, insan kız Fuyumi Yanagi, yanlışlıkla bir portaldan geçip “Demon Dünyası” na girer. Staz, gerçek bir insanı görebileceği mutluluğuyla, bir Japon temsilcisinin yanında onunla buluşur. Ancak, kız bir etçil bitki tarafından yenilir ve bir hayalete dönüşür. Staz'ın yeni ortaya çıkan hayaletle birlikte Fuyumi'yi diriltmek için karmaşık bir yolun üstesinden gelmesi gerekir.

  MUTLU BAŞLANGIÇ

  b64M0Y.jpg

  Hikaye Staz ile eğlenceli bir başlangıç yapıyor, Staz zenginlik ve güç ile ortak bir sıkıntıdan muzdarip bir vampir: hissizlik ve can sıkıntısı. O, yiyecek zincirinin en tepesinde olsa da, kolayca elde edemeyeceği bir şey ister - yani, insan dünyasından oyun ve anime ile ilgili her şeyi. Fuyumi şeytan dünyasına girdiğinde ve öldürüldüğünde, onu diriltmeye ve koleksiyonuna eklemeye karar verir. Maceralarının seyri boyunca, vampirlerden, kurtadamlardan ve kılık değiştiriilere kadar tonlarca renkli karakterle karşılaşırlar. 

  GÜZEL NOKTA 

  JDEkGq.png

  Blood Lad'deki mizahın çoğu, Japonya dışındaki birçok anime hayranı gibi, Staz'ın Japon Otaku kültürüyle takıntılı olduğu gerçeğinden geliyor. Böylece Staz ve diğer karakterlerin bir kısmı sürekli olarak tüm zamanların en ünlü anime ve mangalarından bazılarına atıfta bulunurlar.Tüm bu küçük şakalar, uzun süreli bir anime hayranıysanız izlenmesi için çok eğlenceli olduğunu gösteriyor.

   

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×