Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Anime:“ Yeniden Birleşmenin 7 Hissi”, “Anohana” ve “Sword Art Onlie” ‘nın birleşimi olduğunu duyurdu!

  Yeniden Birleşmenin 7 Hissi (Shichisei no Subaru),  Noritake Tao tarafından yazılmış bir Japon light novel serisidir ve aynı zamanda Boota tarafından canlandırılmış bir anime adaptosyonu olan bu serinin televizyona cuma günü uyarlanacağı duyuruldu. Detaylar üzerinde çok bilgi yok fakat anime karakterlerinin görünüş biçimleri Shogakukan’nın Gagaga Bunko etiketi altında sunuldu.

   

  Pilot:

   " Popüler MMOPG dünyası içinde 'Birlik' orada var olmuş ve Subaru olarak adalandırılmış bir gruptur. Bu gurup, çocukluk arkadaşları ve ilkokul çocuklarından ibaret olmakla birlikte onların amaçları, türlü türlü hisleriyle oyunun limetlerini aşmakır. Aslında, ölüme neden olan bir olay yüzünden, 'Birlik' sona erdi bu servis ve çocukluk arkadaşları yollarını ayırdılar... altı yıl sonra ilkokullu Haruto yeni bir 'Birlik'e katılır ve bir kızla yeniden bir araya gelir. Asahi, altı yıl önce ölmüş olması gereken, eski bir Subaru üyesi ve onun çocukluk arkadaşıdır. O bir dijital hayalet mi, yoksa...?"

   

  KARAKTER GÖRSELLERİ:

   

  2-1.jpg

  3-1.jpg

  4-1.jpg

  5-1.jpg

  6-1.jpg

  7-1.jpg

   

  5 bölüm Ağustos 2015’te Gagaya Bunko ismi altında Shogakukan tarafından yayınlandı.  Hikayenin ilk bölümü Tao’nun hikayesiyle birlikte Booota tarafından canlandırıldı ve Shogakukan  tarafından Ağustos  2015 de yayınlandı ve altıncı bölüm Eylül’ün 20’sinde  yayınlanacak.

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×