Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Madam O'Malley
  Madam O'Malley

  Attack on Titan Final Sezonu

  Sign in to follow this  

  Bildiğiniz üzere tam üç sezon boyunca Shingeki no Kyojin’i yapımını üstlenmiş olan Wit Studio, son sezonu kendilerinin yapmayacağını duyurmuştu. Bu açıklamadan sonra gözler serinin akıbetine çevrilmişti.

   Bu duyurunun hemen ardından ise Shingeki no Kyojin’in son sezonu duyurulmuştu. Tabii bu duyuru aynı zamanda akıllarda da soru işareti bırakmıştı. Seriyi üstelenecek olan stüdyo Wit Studio mu olacaktı, yoksa bir başka stüdyo mu? Bu belirsizlik uzun bir süre devam ederken, nihayet bugün bu sorunun cevabını almış olduk.

   IMG_20200529_145307.jpg

  MAPPA, bugün yayımlanan tanıtım videosu ile Shingeki no Kyojin’in son sezonunu yapacaklarını duyurdu. Kuşkusuz herkesin aklında Wit Studio’nun göstermiş olduğu kaliteli animasyon ve müzikleri aynı şekilde gösterebilecekler mi sorusu oluştu. Bu sorunun cevabını vermek güç olsa da muhtemelen kalite konusunda çok da farklılıklar olmayacaktır. 

  Yayımlamış oldukları tanıtım videosunun oldukça etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Manganın verdiği havanın korunduğunu görüyoruz. Animasyonlar da aynı şekilde fevkalade. Müzikler, önceki sezonda başarılı bir iş gösteren Sawano Hiroyuki’ye emanet edilmiş yine. En azından bu konuda içimiz rahat olabilir.

  36464076_1040141016145618_43123636229457 

  Bunun dışında yapım kadrosunda da kaliteli isimler mevcut. Yönetmen koltuğuna Hayashi Yuuichirou oturuyor. Daha önceden yönetmenliğini üstlendiği birçok kaliteli iş var. Bunların başını Dorohedoro, Garo: Honoo no Kokuin ve Kakegurui çekiyor. Karakter tasarımlarını üstlenen Tomohiro Kishi’nin mevcut çalışmaları arasında 91 Days, Dorohedoro ve Tonari no Kaibutsu-kun gibi kaliteli seriler de mevcut. Aynı şekilde kompozisyonu üstlenecek olan isim Hiroshi Seko, Shingeki no Kyojin’in Wit Studio kadrosundan gelme. Animenin anlatımı konusunda çok da farklılıklar olmayacağını söyleyebiliriz. Zira daha öncesinde senaryo işini üstlenen kişi Hiroshi Seko’nun ta kendisiydi çünkü.

   

   

  Attack on Titan 4. sezon fragmanı 

   

   

  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...