Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Starking99
  Starking99

  Fruit Basket (2019) Eleştiri

  Fruit Basket benim için bu senenin en güzel animeler'den biriydi. Dram, komedi, romantizm öğelerini çok iyi kullanan bir anime. Fruit Basket aslında ilk olarak 2001 yılında çıkmış bir seri. Bu sene bu anime tekrar yeni bir şekilde, yeni görüntü kalitesi ile tekrar yapılmıştır. Ben eski serisini izlemedim çünkü görüntü kalitesi çok eski olduğundan pek güzel değildi. Ben bu yeni versiyonunu izledim ve gerçekten çok beğendim. Çok kaliteli bir anime. Konu işlemeleri, karakter gelişimleri çok iyi yapılmış. Dram kısmında da bu başarıyı devam ettirmişler. Hem güldürürken hem de arada sizi hüzünlendirebiliyor. Bence bu animeye güzel bir çeşitlilik sağlamış. Şimdide biraz seslendirmenlerden bahsedelim. Souma Kyou'yu seslendiren Uchida Yuuma, Ryuuou no Oshigoto! serisinde Kuzuryuu Yaichi'yi seslendirmektedir. Souma Yuki'yi seslendiren Shimazaki Nobunaga, Date A Live serilerinde Itsuka Shidou'yu seslendirmektedir. Anime bence genel olarak çok kaliteli bir animedir. Şimdi konuya geçelim.

  1372523-0-q80.jpg

  Konu:

  Honda Tohru bir lise öğrencisidir. Annesi öldükten sonra da hayatta ailesinden kimse kalmaz ve bir çadırda yaşamaya başlar. Tohru'nun çadırı kurduğu arazinin Souma arazisi olduğu anlaşılır. Bu arazideki evin sahibi Soma Shigure, Tohru'yu bulur ve onu evinde misafir eder. Tohru'nun temizlik ve yemek konusunda çok yetenekli olduğunu görür ve onu evine almaya karar verir. Ama bu evin iki üyesi daha vardır. Bu kişiler Souma Kyou ve okulun en popüler erkeklerinden biri olan Souma Yuki. Tohru bu yeni insanlar ile çok eğlenceli zamanlar geçirecektir ama zamanla da Souma ailesinin bir sırrı olduğunu öğrenir ve bu sır hayatını değiştirecektir.

  images?q=tbn:ANd9GcRdVrNlY-8P54Dq2Q-Kd8C

  PUANLAMA

  Konu: 9 

  Müzik: 8

  Karakter tasarımı: 8

  Karakterler arası ilişki ve gelişimi: 9

  Konu anlatımı: 9

  Bu anime kesinlikle izlenmesi gereken bir anime. Benim için 8.5 puanlı bir animedir. Bu anime'yi herkese öneririm.
 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...