Jump to content
 • MiraculouSpace Unicorn

  RİN:Daughters Of Mnemosyne Anime İncelemesi

  Tür: Korku, Aksiyon, Bilim kurgu, Shoujo Ai, Doğaüstü güçler
  Bölüm Sayısı: 6
  Süre: 45 dakika
  Puan: 7,4
  Konusu:
  Rin Asaugi dışarıdan bakıldığında sıradan biri gibi görünse de, aslında kayıp bir kediyi aramaktan yüksek güvenlikli laboratuvarlara gizlice girmek gibi her türlü işi yapan bir dedektiftir. Bundan da öte, o aldığı her türlü yarayı iyileştirme gücüne sahip bir ölümsüzdür. Ortağı Mimi ile birlikte yaşadığı maceralar sayısız gizemin ve tehlikenin kapılarını açacaktır.

  RnnGLR.jpg

  Animenin en farklı ve dikkat edilmesi gereken yerlerinden biri, her bölüm farklı zaman ve mekanda olması. Bir bölüm de 90'lı yıllardayken, bir başka bölüm de 10 yıl sonraya gidiliyor. İzlediğinizde fark ediceksiniz ki kurgusu ve hikayesi içinde kaybolmuşsunuz. 2008 yapımı olmasına rağmen çizimi olsun, grafik ve efektleri olsun gayet güzel.

  Animenin tek kötü tarafi +18 sınırlı bir anime olabilme potansiyeli. İçerdiği bazı sahneler nedeni ile küçük yaşda ki izleyicelere fazla tavsiye etmiyorum.

  LbbGPo.jpg

  İzleyici Yorumları:

   - harika bir animeydi uzun zaman önce izlemek istemiştim ama şimdi izleyebildim , cidden süperdi

  - Konusu gerçekten çok orijinal bir anime ama +18 sayılacak bir anime çok önceden izlemiştim... Keşke o kısmı olmasaydı bence daha çok puan ve izlenme hak diyor

  - Arkadaşlar anime ecchi'nin biraz daha üstü ona göre izleyin. Ama konu ve işleyiş bakımından farklı bir seri bana göre çok iyi olmasa da yinede izlenebilir, bir anime.

  - Oldukça iyi bir senaryoydu. Karakterlerinden tut, müziklerine kadar iyiydi. Seride yılların geçmesi, teknolojinin ilerlemesi ve heyecanı hiç bitmeyen bir seri idi.

  - Müthiş diyemesem de anlamlı bir animeydi. Her şey nereye bağlanacak diye bakarken sonunun böyle bitmesi şaşırttı açıkçası. Şiddeti, cinselliği de dozunda kullanmışlar.Aksiyon animeleri izlemek isteyenler için güzel bir anime

  - 6 bölümlük olmasına rağmen kırkar dakikalık her bölüm oldukça güzel bir seri +16 filan olması lazım yanlış hatırlamıyor isem aşırı şiddet ve cinsellik içeriyor kısaca büyük yaş kitlesine hitap eden bir seri.

   

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×