Jump to content
 • libero1i
  libero1i

  Ses Aktörü Ichitaro ve Ai Sasaki Evlendi!

  Ses Aktörü(Seiyuu) Ichitarō Ai, 20 Ağustos’ta twitter aracılığıyla ses aktörü Ai Sasaki ile evlendiğini duyurdu. Ichitarō Ai’nin açıklaması şöyle:
  “ Açıklama: Bu sefer, ben, Ichitarō Ai, bu ay içerisinde başka bir Aoni Productions mensubu olan Ai Sasaki ile birlikte Dünya evine girdim. İkimiz de daha önünde çok yolu olan iki acemiyiz, ama bize yardımlarından ve desteklerinden ötürü herkese teşekkür ederiz.”
  Her iki aktörde Valkyria Chronicles 3’ün anime ve video oyununda çalışmıştı. Bu işlerde Ai, Giulio Rosso’yu ve Sasaki ise Valerie Aynsley ile Carisa Contzen’i seslendirmişti. Ichitarō Ai’nin başlıca diğer seslendirmelerine, Hunter X Hunter’da Beans ve Riehvelt, Digimon Fusion’da Gizamon ve Pukamon, Dynasty Warriors 7’ video oyununda Zhong Hui ve Dragon Ball Z Kai ve Hyōka’daki küçük rolleri örnek olarak verilebilir. Ai Sasaki ise, “Beast Master and Prince” video oyununda Lotte karakterine ve “Ys Seven” adlı bir diğer video oyununda Cruxie karakterine sesiyle hayat vermişti. Ayrıca Sasaki, Ao no Exorcist ve Sailor Moon Crystal’da küçük rollerde görev aldı.

  Çeviris: kirisaki

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×