Jump to content
 • libero1i (liberos)
  libero1i (liberos)

  Ses Aktörü Ichitaro ve Ai Sasaki Evlendi!

  Ses Aktörü(Seiyuu) Ichitarō Ai, 20 Ağustos’ta twitter aracılığıyla ses aktörü Ai Sasaki ile evlendiğini duyurdu. Ichitarō Ai’nin açıklaması şöyle:
  “ Açıklama: Bu sefer, ben, Ichitarō Ai, bu ay içerisinde başka bir Aoni Productions mensubu olan Ai Sasaki ile birlikte Dünya evine girdim. İkimiz de daha önünde çok yolu olan iki acemiyiz, ama bize yardımlarından ve desteklerinden ötürü herkese teşekkür ederiz.”
  Her iki aktörde Valkyria Chronicles 3’ün anime ve video oyununda çalışmıştı. Bu işlerde Ai, Giulio Rosso’yu ve Sasaki ise Valerie Aynsley ile Carisa Contzen’i seslendirmişti. Ichitarō Ai’nin başlıca diğer seslendirmelerine, Hunter X Hunter’da Beans ve Riehvelt, Digimon Fusion’da Gizamon ve Pukamon, Dynasty Warriors 7’ video oyununda Zhong Hui ve Dragon Ball Z Kai ve Hyōka’daki küçük rolleri örnek olarak verilebilir. Ai Sasaki ise, “Beast Master and Prince” video oyununda Lotte karakterine ve “Ys Seven” adlı bir diğer video oyununda Cruxie karakterine sesiyle hayat vermişti. Ayrıca Sasaki, Ao no Exorcist ve Sailor Moon Crystal’da küçük rollerde görev aldı.

  Çeviris: kirisaki

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×