Jump to content
 • libero1i
  libero1i

  Sınırlı Üretim "Lupin The Third" Ukiyo-e Baskıları Şimdi Uluslararası Satışa Açıldı!

  Bu yılın başlarında İsetan Shinjuku Dükkanı Moda Müzesi'nde gösterilen sınırlı üretim "Lupin The Third" ukiyo-e baskıları şimdi uluslararası satış için açık.

  Tokyo Otaku Modası, Takezasado tahta kalıp baskı şirketi tarafından oluşturulan baskıları sınırlı sayıda sunuyor. Her bir baskının siparişi Amerika'da $697.99 ile US$1,744.99 fiyat aralığında yapılıyor. Lupin, Jigen, Goemon, Fujiko ile Müfettiş Zenigata gibi bireysel çerçeveli baskıları ile çapı 20.5'e 13.4 olan "Aquatic Detective Story"'nin bir kısmı da bulunmadır. "Aquatic Detective Story" portreleri, soygun sonrası gondol içindeki Lupin'in ekibini anlatıyor olsa da, karakterler                                                   klasik kimonoyla gösterilmiştir.

  sınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldıukiyoelupin.jpg                                                 sınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldısınırlı-üretim-lupin-the-third-ukiyoe-baskıları-uluslararası-satışa-açıldıBaskılar Takezasa tarafından Kyoto tahtakalıp tekniği kullanılarak oluşturulmuştur. Her karakterin adı Japon kaligraf Tansetsu Ogino tarafından kaligrafiyle yazılmıştır. O daha önce "Ghost in the Shell" ukiyo-e baskıları için yaptığı gibi, yaşayan Japon ulusal hazinesi Ichibei Iwano için de baskı kağıtları oluşturmuştur. 

  Baskıların nasıl yapıldığına daha yakından bakmak için, TMS Entertainment baskının tasarım sürecini resimle gösteren 18 dakikalık bir videoya ev sahipliği yapıyor.

  Bu baskıların satışı, uluslararası Vatikan (Vatikan Şehir Devleti), Malta, Monaco, San Marino, Slovenya ve İsviçre dışında mevcuttur. Baskılar sipariş üzerine yapılıyor ve sipariş yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 8 hafta içerisinde teslim ediliyor.

 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×