Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • godkissyou
  godkissyou

  Sword Art Online'nın Direktöründen Yeni Anime Filmi "Hello World"

  Sign in to follow this  

  QPlB6r.jpg

  Çok başarılı bir anime serisi olan Sword Art Online'nın yönetmeni Tomohiko Itou yeni bir anime filmi ile tekrar sahalara çıkıyor.
  Tomohiko Itou 6 yıldır Sword Art Online serisine odaklanmış halde, fakat son zamanlarda yeni projelere el atmaya başladı. Ayrıca çoğu kişi tarafından sevilen Erased'in yönetmeni de Tomohiko Itou'ydu.

  DORJE6.jpg

   
  Yeni yayınlanacak olan bu anime, herhangi bir manga ya da anime serisini temel almayacak. Itou'nun kendisine ait bir projesi olduğu belirtiliyor. Hello World 2019 Sonbaharında hayranların karşısına çıkması kesinleşti, ve şimdiye kadar 3 Trailer yayınlandı.

  Hello World 2027 yılında Kyoto'unda geçecek. Gelecekten geldiğini iddia eden bir adamla tanışan lise çocuğu Katagami Naomi'yi izleyeceğiz. İkisi birlikte, bir sınıf arkadaşının kaderini değiştirecek bir trajediyi engellemeye çalışması konu alacak.


  Hello World, kesin tarih olarak 20 Eylül 2019'da Japonya'da vizyona girecek.

   

  İlk fragman 11 Nisan 2019 Tarihinde Yayınlandı.

   

  İkinci Fragman 10 Nisan 2019 Tarihinde Yayınlandı.

   

  Üçüncü Fragman 20 Haziran 2019 Tarihinde Yayınlandı.

   

  İzlediğimiz fragmanlara göre anime'nin açık renk tonlarını çok kullandığını söyleyebiliriz. Benim de en sevdiğim renk tonlarını kullanmışlar.
  Sword Art Online gibi bir serinin yönetmeninden çıkacak bir anime filminin kötü olma ihtimali biraz az, açıkçası ben bu anime filminin kaliteli olacağını düşünüyorum. Anime Filmi'nin dram kategorisine gireceğini düşünüyorum, belkide ara sıra komik sahneler olabilir.

  Açıkçası dostlarım benim fikrimi alacak olursanız, anime hakkında beklentilerim çok. Araştırdığım kadarıyla da bilgiler bu kadarıyla sınırlı. Aşağıda kullandığım kaynakları yazdım, sizde inceleyebilirsiniz.
  Film Yayınlandıktan sonra, inceleme olarak tekrar konu açacağım orada görüşmek üzere.

   

  Kaynak: https://otakumode.com ,  https://www.animenewsnetwork.com/

  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...