Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Tanıtım: Kemono No Souja Erin

  Sign in to follow this  

   

  JQmR4B.jpg

  Kraliçe soyunun, Ephon Noha ve Tahai Aze’den geldiği eski zamanlarda insanlar savaştan dolayı azalan nüfus ve verimsizleşen topraklar yüzünden, krallar ölümle karşı karşıya kalmışlardı. Kurucu kral cesetlerle dolu kan gölünden geçerken üstünden genelde insanlara karşı iyi olmadığı bilinen Canavar Efendisi onu korumak istercesine uçuyordu. Ayrıca keskin ve zehirli dişleriyle suyun içinde duran Toudalar, ona yol verebilmek için başlarını eğiyordular. İnsanlar Kurucu Kral Je ile tanıştılar. Uzun boylu kralın gözleri altındandı. Kendisi Tanrı tarafından kutsanmıştı. O zamandan binlerce gün sonra kraliçe ordusu olmadan başkenti korumaya çalıştı. Şu anda ise Büyük Dük, başkenti ve dağların ardında kalan bölgeleri, Toudalarla usta bir şekilde savaşan ordusuyla korumaktadır.

  4aX7kQ.jpg

  Erin annesi gibi touda doktoru olmak isteyen bir kızdır. Toudalar bulundukları yerde büyük yeraltı mahzenlerinde tutulan, savaşta kullanılan ejderha benzeri yaratıklardır. Bu Touda’lar keçi etiyle beslenirler ve veterinerler tarafından özenle yetiştirilirler. Bu hikaye, savaş alanından uzakta Ake adında olan  bir köyde gelişir. Bu köy, büyük Dük’ün yetkisinde, Touda yetiştiren özel bir köydür. Erin’in annesi de bir touda doktorudur. Ve Erin, annesi gibi bir touda doktoru olmak istemektedir.

   
   
  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Reklam

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

.

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...