Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Aisaka Taiga
  Aisaka Taiga

  Tüm Zamanların En İyi 10 Anime Kardeşi

  Sign in to follow this  

  1. Itachi Uchiha

  Anime: Naruto

  m2y6v2.jpg

  Hiç şüphesiz anime evrenindeki en iyi kardeş! Küçük kardeşi kurtarmak için her şeyi feda etti, katil olarak damgalandı ve bütün köylerden nefret etti. Sasuke’nin tehlikede olduğunu düşündüğünde Konoha’ya geldi, Sasuke’nin büyük kardeşi Itachi Uchiha’nın hala hayatta olduğunu biliyoruz.

  2.Portgas D. Ace

  Anime: One Piece

   dOd3YQ.gif

  Ace'nin Luffy'ye olan sevgisi, gerçekten öz kardeş olmasalar bile hiç tereddüt etmeden, Akainu Sakazuki’nin ölümcül darbesinden küçük kardeşi Luffy'yi kurtarmak için hayatını feda edecek kadar büyük.

  3.Edward Elric

  Anime: Fullmetal Alchemist

  YgLkYD.png

  Edward Elric ideal bir erkek kardeştir, kardeşinin hayatını kurtarmak için bir kez bile düşünmeyecek ve hayatını feda edecektir. Zaten küçük kardeşinin ruhunu zırhına bağlamak için, sağ kolunu hiçbir şey düşünmeden feda etti. Küçük kardeşi Alphonse Elric'e gerçekten değer veriyor.

  4.Lelouch Vi Britannia

  Anime: Code Geass

  vj25OD.gif

  Lelouch, annesinin ölümünün intikamını almak ve kız kardeşi Nunnally'in huzur içinde yaşayabileceği ideal bir dünya inşa etme arzusuyla hareket eder. Nunnally, Area 11'in Valisi olduktan ve kardeşinin istekleri onun hedefleri ile çatıştıktan sonra, arkadaşları onun isyanının artık sadece Nunnally için değil, tüm dünyadaki insanlar için farkına varmasına yardım eder.

  5. Ichigo Kurosaki

  Anime: Bleach

  1JWv81.gif

  Çok küçük bir yaşta, Ichigo babasının ismini “bir şeyi korumak” anlamına geldiğini söyleyerek, annesini koruma arzusu içine girdi. Kız kardeşleri doğduğunda, onları korumak uğruna bir dojoya katılmaya başladı.

  6. Gohan

  Anime: Dragon Ball Z

  XP1kVo.jpg

  Gohan, Goten'ın hayatını kurtarmak için Gohan'a ihtiyaç duyması halinde hayatını feda ediyor.

  7. Kaiba Seto

  Anime: Yu Gi Oh!

  4aor70.gif

  Kaiba Seto, sürekli sevgi ve bakımla tedavi ettiği tek kişi olan Mokuba hariç herkes için oldukça küçümseyici düşünür ve kırıcı davranır. Ancak, Gozaburo tarafından kabul edilmesinden bu yana Mokuba'ya dahi nadiren gülümser.

  Mokuba ayrıca eskiden olduğundan daha soğuk olduğunu fark eder. Buna rağmen, Kaiba hala Mokuba için güçlü kardeşçe içgüdülere sahip ve Mokuba’nın hayatını korumak için hayatını bir kalp atışında tehlikeye atar.

  8. Ryohei Sasagawa

  Anime: Katekyo Hitman Reborn

  m2y6Oy.jpg

  Ryohei her zaman, ilkokulda yaşanmış olan bir olaydan dolayı, -Mafya ile ilgili eylemlerini - Kyoko'dan sakladı ve Ryohei'yi sevmeyen bazı lise öğrencileri, Kyoko'yu onu bir tuzağa düşürmek için kullandılar.

  Onu kurtarma girişiminde, sol şakaklarında izlerle sonuçlanan ciddi yaralanmalara maruz kaldı. O, Kyoko’nun güvenliği için derinden endişe duyuyor, dolayısıyla gerçek hayat-ölüm savaşlarını “Sumo maçları” diyerek örtüyor. Vongola Famiglia'da harika boks becerilerine sahip olduğu bilinmektedir.

  9. Rin Okumura

  Anime: Ao no Exorcist

  PlWkRv.gif

  Konu Yukio'ya gelince gerçekten aşırı koruyucuydu. Yukio'yu her zaman kabadayılıklardan korudu ve rüyasını kovalamaya teşvik etti. O daha yaşlı olsa da, Yukio'dan daha genç görünüyor.

  10. Illumi Zoldyck

  Anime: Hunter x Hunter

  A1M7o7.jpg

  Killua için sarsılmış bir aşkı vardır ve eğer kendisinin sonsuza kadar Killua'nın kalbine kazınmış olduğu anlamına gelirse mutluluktan ölür. Onu korumak için, Killua’nın beynine bir enjektör takarak, kazanabileceğinden emin olamadığı savaşlardan kaçmaya zorladı.

   

   

  • Like 1
  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...