Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Aisaka Taiga
  Aisaka Taiga

  Tüm Zamanların En İyi 10 Anime Öğretmeni

  Sign in to follow this  

  Bunlar gerçekten en iyi 10 anime öğretmeni. Öğrencilerinin gücünü tamamen yeni bir seviyeye taşıdılar. Seni de eğitecek olsalar harika olmaz mıydı?


  1. Master Roshi – Dragon Ball

  qGvEk5.png

  Komik ve yaşlı dövüş sanatları ustası. ''Kaplumbağa efendisi'' adıyla da biliyoruz. Küçük bir adada, Kame House isimli evinde tek başına yaşamakta. Biz, onu ilk kez Son Goku'nun dövüş eğitimi almak için onun adasına gitmesiyle görüyoruz. Son Goku'ya ders vermeyi kabul eder ama bir şart koşar;

  ''Bana fıstık gibi bir kız getireceksin.''

  2. Jiraiya – Naruto

  5DyY6R.jpg

  Legendary Sannin'lerin içinde en yeteneklisidir. Yondaime Hokage'ye ve Uzumaki Naruto'ya öğretmenlik yapmıştır. Genellikle summoning(çağırma) büyüleri yapar.

  3. Silver Reighley – One Piece

  RnDQz1.png

  Reighley, hafif kaprisli, yufka yürekli, eğlenceyi seven biridir. Rakiplerine bile çok kibardır. 

  4. Kakashi Hatake – Naruto

  Z93Yoa.jpg

  Tek gözündeki sharingan sayesinde rakibinin jutsu'larını kopyalayıp aynı zamanda da yapabilir. Takım 7'deki öğrencilerine Kakashi, çocukluk arkadaşı Obito Uchiha'dan sharingan ile birlikte ders olan ekip çalışmasının önemini öğretir.

  5. Might Guy – Naruto

  vjPZWv.jpg

  Rock Lee'nin hocasıdır. Hatake Kakashi ile arasında tatlı bir rekabetlik vardır ve kazanan dostluk olmuştur.

  6. Urahara Kisuke – Bleach

  y0qVrL.jpg 

  Genelde kibar ve alaylı bir konuşma tarzı vardır. Arka planda olup, sakin ve neşeli olan Urahara, savaş sırasında gayet ciddi oluyor. En kötü durumda bile soğuk kanlılığını koruabilmesi onun için büyük bir avantaj oluyor. Rakiplerini yenmek için genelde savaşın ortasında boş konuşur ve onları şaşırtarak harekete geçer. Kendini ''Dürüst, yakışıklı ve sapık iş adamı'' şeklinde tanımlıyor.

  7.Genkai – YuYu Hakusho

  1JENlA.png

  Genkai, Yusuke Urameshi'nin ve Kazuma Kuwabara'nın efendisiydi. Savaşta Genkai, büyük bir mücadele tecrübesine sahiptir ve bu onu keskin bir fikirli savaşçı ve ustalık taktisyeni haline getirir.

  8. Kamogawa Genji – Hajimo No Ippo

  1JENAj.png

  O Kamogawa Boks Spor Salonu'nu kuran emekli bir avukattır. Ippo veTakamura'nın antrenörüdür. Yanı sıra Shinoda Tomoyuki bokscuları için bir korner görevini görür.

  9. Isaac Netero – Hunter x Hunter

  PlDQb5.png

  Hunter Association'ın 12. Yönetim Kurulu Başkanı ve Sınav Komisyonunun Başkanıdır. Netero gençliğinde, dünyadaki en güçlü Nen kullanıcısı olarak övüldü ve yaşlılığında bile korkunç gücünü korudu.

  10. Izumi Curtis – Fullmetal Alchemist

  dOBXVX.jpg 

  Izumi, seride fiziksel olarak güçlü karakterler arasındadır. Hem silahlı, hem de elle dövüş açısından son derece güçlü bir dövüş sanatçısı, şok edici fiziksel güce sahiptir. Transmutation Circle'ın yardımı olmadan simyayı yapabilen birkaç karakterden biridir. Avuç içlerine dokunarak, kollarıyla bir enerji dolaşımı yaratır ve gerekli rünlerin yerini kendi iradesini kullanarak dönüştürür. Bu olağanüstü yeteneği, Izumi'nin dönüşümlerini anlık ve inanılmaz derecede çok yönlü yaparak, simya ile doğrudan savaşta en üst potansiyelini kullanmasına olanak tanır. 

   

  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...