Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Madam O'Malley
  Madam O'Malley

  Kusursuz Bir Gotik Çalışma: Sailor Moon Goth Olsaydı

  Sign in to follow this  

  Beyan:

  Daha önce bu konuda blog yazan eski Anisekai blog yazarı AzurveAziz'in haberi ve blog yazısını aynen başka kaynaktan kopyalaması yüzünden oluşan sıkıntı sebebi ile kaynak sahibinden özür dileriz. Tekrardan haberi yayımlamamıza izin verdiği için teşekkür ederiz. 

  İyi okumalar. 

  Statement:

  We apologize to the source owner for the inconvenience caused by the news and copying the blog post from another source in the name of former Anisekai blogger AzurveAziz, who previously wrote a blog on this subject... Thank you for being allowed to publish the news again.

   

   

   

  CineCosu Studios tarafından üçüncü defa farklı bir biçimde canlandırılan; Goth Sailor Scouts ile karşınızdayız bugün. 

   

  Daha önce ki uyarlamaları gibi oldukça dikkat çeken sahne ve mekan kullanımları görülmekte. Tamamen karakter algısına uygun bir kostüm algısı içinde yapılan çalışmada 14 fotoğrafçı ile çalışıldı. her kızın hareketleri ortalama on beş defa çekildi söyleniyor. 

  5b90e515e33be-40608110_1757011664416741_

  s04.jpg

  sailor-moon-goth-group-cosplay-03.jpg

   

  Daha fazlası için lütfen kaynakta ki linke bakın.

  https://cosplay.kotaku.com/if-sailor-moon-was-goth-1828779235

   

  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...