Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Eskiler: W (Two Worlds)

  Sign in to follow this  

  W- Two Worlds: 

  6JDpm3.jpg

   

   Anakarakterimiz Kang ChulAthens Olimpiyatlarının Erkekler 50 metre atış yarışmasına katılan biriydi. Bu yarışmada, Asimov denen bir adamla çekişmeli bir yarış yaparak, son anda 10,9 noktalık atış yaparak oyunu kazanır. Chul'un evinde de ailesi maçı izlerken bilinmeyen bir kişi gelir ve teker teker Chul'un aile bireylerini atış tabancası ile öldürür. Bu olay sonrasında Kang Chul, olay mahalinin 500 metre ilerisinde bulunan ve Kang Chul'un parmak izlerinin,ailesinin kanlarının bulunduğu ve yarışmada kullandığı atış silahı bulunur. Bundan dolayı da, soruşturmaya alınır. 

   

  Chul savcı tarafından, olaydan bir hafta önce babasıyla tartışmaktan, sonra arkadaşlarıyla içerken onu çok sinir bozucu bulduğunu ve yok olmasını dilediğini söyler ama Chul reddeder. Tutuklandığından dolayı, Chul ailesinin cenazesini göremez. Chul'un tutuklanmasını isteyen savcı ise, popüler olduğundan ve politikacı olmak istediğinden, Chul'un davası ile özel olarak ilgilenir. 

   

  Aynı zamanda diğer ana karakter olan ünlü webtoon yazarı Oh Seong Moo'nun kızı, bir doktordur. Kızın aynı hastanede çalıştığı profesörü de aynı zamanda Oh Seong Moo'nun yazdığı W serisinin sıkı bir fanıdır ve un gelecek haftaki finalini öğrenmek için, daha önce hiç göğüs açmamış olan asistanına spoiler almak için teklif sunar. Kız, ilk baştan kesinlikle babam vermez der fakat profesör kapatabilirsinde diyince: 

  "Kesinlikle öğreneceğim" 

   

  Babasından spoi almak için gittiğinde ise, babasının telefonunu ve cüzdanını almamış olduğunu ve arkadaşlarıyla da içmeye gitmemiş olduğunu öğrenir. Ama asıl tuhaf olan ise, editörler babasının odasının dışında çalışıyor olmalarına rağmen saat onda ki kahve saatine kadar hiç dışarı çıkmamış olmasıdır. 

   

  "Kahveniz..." 

  Adam birdenbire kaybolmuş ve kimse gittiğini görmemiştir. 

  "Belki karaktere veda etmek zor gelmiş ve biraz hava almak istemiş olabilir" 

  "Hayır, ondan nefret ediyormuş ve öldürmek istiyormuş." 

   

  "Ona yakalanıp yenilmektense, ben onu yakalayıp onu yerim" 

  Kız çizim tabletine dokunduğunda, birden eline kan bulaştığını farkeder ve aynı zamanda tabletten bir el çıkıp kızın ceketini tutar. Kız birdenbire arkasına korkuyla döner ve birden kendini babasının çizmiş olduğu webtoonun içinde bulur.  

  "Bu ne şimdi?", "Burası neresi?", "Neden buradayım?" 

  Ve ölmek üzere olan Kang Chul, Oh Seong Moo'nun öldürmek istediği karakter, Oh Seong Moo'nun kızının webtoonun içine girmesiyle ölümden kurtulur. 

  "Devam edecek..." 

  "Ne oldu bana?", "Ben uzun süre yok olmadım mı?", "Yok mu oldum?"  

  "Ne zaman?"  

  "Tek başıma odadaydım ve sen polisi aramaya gitmiştin." 

  "Şey noona polisi aramadım. Bay Oh... gayet iyi! Son tarihi görüldü... nerede olduğunu bilmiyorum ama şimdi karikatür gönderdi. Ayrıca Kang Chul da hayatta. Haklıydın, zorlandığı için Kang Chul'u öldürüp öldürmeme konusunda kafasını dinlemek istedi ve isimi seninle aynı bir doktor çizdi." 

   

   

  "Bunun mümkünatı yok, bu benim." 

   

  Ana karakter, Kang Chul. 1987 yılında, Seul'de doğdu. İnternet üzerinden kurulu JH Global şirketinin başkanıdır. JH Global'in toplam piyasa fiyatı, 1,5 milyar dolar. Mal varlığı 800 milyon dolar değerinde, bir milyoner. Hikaye... Kang Chul'un 12 yıl önce altın madalya kazanmasıyla başlar. Yakışılı, yetenekli ve çalışkan biri. Mili bir yıldız. Ama ailesinin öldürülmesiyle... hayatı dipsiz bir kuyuya dönüşür. Olayın baş şüphelisi olarak gözaltına alınır. Sorun, Chul'dan başka şüphelinin olmamasıdır.  

  Kesinlikle idam cezasının verilmesini talep ediyoruz. 

  Chul ilk duruşmasında idam cezasına ve ikinci duruşmasında ömür boyu hapis cezasına çarptırılır. Ancak mahkeme, delil yetersizliğinden onun şuçsuz olduğunu kabul eder. İdam cezasından muaf ediyoruz" Ancak sıkıntılar, ölüm cezasından kurtulmasıyla da bitmez. Chul, hapis cezasından bir yıl sonra eve döner. Ama ailesinin onu evde beklemiyor oluşunu bir türlü kabullenemez. İnsanların onun hala katil olduğunu düşünmesine, ve hala ona hor gözle bakmalarına dayanamaz. Serseri olarak bir yıl yaşadıktan sonra... ve ölmeye karar verir. Şu kısa hayatında, asla böyle bir hayatta yaşayacağını hayal etmemiştir. Delirmiş ve... kimsesiz hisseder. O anda... aniden aklına başka bir düşünce gelir. Zafer de arkasından gelir. Kang Chul, ölmek yerine mücadele etmeyi şeçer. Gerçek şüpheliyi yakalayana kadar, eski hayatını geri alamayacaktır. Bu yüzden şüpheliyi yakalayacaktır. Ölmeden önce mutlaka yakalayacaktır. 

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...