Jump to content
 • Reklam

 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Yeni Bir Replay Serisi: Girls' Generation 1979

   

  Evet arkadaşlar, yeni aşklar, yeni replay'ler, yeni heyecanlar ve hoş geldin yeni sezon :)

  Reply takipçileri olarak yeni bir serinin daha sonuna geldik. Üzüldük mü üzüldük evet neden bu kadar kısa sürmek zorundaydı ki? 8 bölüm değil mi... bizimle oynuyorlar arkadaşlar bunlar hep duygu sömürüsü aynen şu şekilde başlayıp:

   

  Lingerie01-00010.jpg

   

  coştur coştur şeklinde devam ederken bir bakmışsınız ki araya aşk sokuyorlar... ve sonra ne? Başlasın hüzünlü dakikalar... Olmadı mı oldu canım bizim için sıkıntı yok biz zaten bunun için izliyoruz :) Aşk, gençlik, eski zamanlar, yeşilçam tadında diziler...

   

  İzlemesi zevkli inkar etmiyoruz. Çünkü hayallerimizin yansıması olduklarından inkar etmek birazcık zor. Mızmızcılık yapıp kabul etmeyenleri boşverin biz biliriz içlerini :) Bae Dong Moon'un salak bir tatlışlık havalarıyla Lee Jung-Hee'nin etrafında dolanmasını, aynı şekilde Lee Jung-Hee'nin, Son Jin'in etrafında dolanmasını severek izledik mi? İzledik yalan yok. 

   

  Girls-Generation-1979-7.jpg

  Girls-Generation-1979-10.jpg

   

  Lee Jung-Hee'nin, Son Jin'i düşünürken kurduğu şaçma&romantik hayallere gülmeyle karışık içerledik mi? Evet onu da yaptık (Zaten dizi izlemenin asıl zevki bu değil midir?) :) Eee ne derler? İzlediğin diziyi söyle sana kim olduğunu söyliyeyim :)

   

  Girls-Generation-1979-12.jpg

   

  Yada ikizini söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim miydi...

   

  Girls-Generation-1979.png

   

  Yada üçüzünün? yada üçüncünün?

   

  Girls-Generation-1979-19.jpg

   

  Neyse....

  Konuyu Son Jin'e getirelim...

  Ah Son Jin... kalbimizde yara bırakıp gittin... böyle romantik olmayı nereden öğrendin?

   

  Girls-Generation-1979-18.jpg

   

  Gizli gizli peşinden koşturdun...

   

  Girls-Generation-1979-16.jpg

   

  Bilmemezliğe yattın...

   

  Girls-Generation-1979-17.jpg

   

  Bunların hepsi hangi kız içindi? 

   

  Girls-Generation-1979-15.jpg

   

  Her şey bir yana, gerçekten önceki serileri hayal kırıklığına uğratmayacak bir şekilde hazırlanmış diziydi. Ele alındığı materyallerin zamanına uygunluğu olsun, çekilen ortam olsun, oyuncuların muhteşem oyunculukları olsun, basit ve bizim çoğu zaman utandığımız aile yaşamı olsun veya yaşadığımız ufak incinmeler olsun... Aslında bunların o kadar da önemli olmadığını yine bi Replay serisiyle tekrarlamış olduk.

   

  Umarım Beğenirsiniz :)  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Reklam

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...