Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Japon Şirketi, Çalışanları 2 Boyutlu Karakterlerle Evlenirse Onlara Ekstra Para Ödeyecek

  Sign in to follow this  

   

  Düzenlendi
  Düzenleyen: Creative-miss
  Düzenlenme Tarihi 27.10.2019

   

   

  Teknik Araştırma Merkezi Gatebox Lab, 2 boyutlu karakterlere karşı hayat arkadaşlığı hissi barındıran kişileri üye olarak kiralamayı düşünüyor. Hatta şirket bunlardan biriyle evlenmiş olanlara aylık bir ödeme yapacağını açıkladı.

  Nico Nico News'e göre, Gatebox Lab 5.000 yen ($45) karşılığında çalışanlarının sevdikleri karakter ile evlilik/eş hayatlarını yaşamaları için ödemelerle destekleyecek.
  Şirket kendi siteleri üzerinde kayıt formlarına sahip ve Japon hükümeti bu evlilikleri resmi olarak kabul etmeyecek ancak Gatebox Lab resmi olarak tanımlayacak evlilikleri!

   

  Gatebox Lab'in, nasıl tanıştıklarını hikayelemelerini, oluşturdukları hatıraları anımsatmalarını ve nerede ve ne zaman evlenme teklifinin gerçekleştiğini söylemelerini isteyen evlilik formuda yaratıldı ve yayınlandı. Sadece karşı cinsiyet değil, aynı cinsiyet evliliği de kabul edeceklerini açıkladılar.

  BLynXg.jpg

   

  Aynı zamanda çalışanlar hayat eşlerinin doğum günlerini izinli geçirebilecekleri duyruldu.

  Nico Nico News şunları da ekliyor: Gatebox Lab aynı zamanda 3 boyutlu karakterlerle, insan olmayan karakterler elfler-canavarlar gibi ve bilim kurgu tipindeki karakterler ile evliliği de tanıyacak.

  Bu program için, şirket 3 boyutlu dünya içinde yaşayan normal insanların evliliklerini tanımayacak. Aynı zamanda, çalışanların birden fazla karı ve koca adayları
  sunmalarına izin verilmedi.

  Bu, potansiyel kiraları canlandırmak, ve yeni çalışanlara her yıl için boş günler dahil biraz daha fazla ödeme yaparak halkın dikkatini uyandırmak için şirketin kurgusal olarak yaptığı bir yöntem gibi gözüküyor.

   

  Kaynak:Kotaku

   

   

   

   

  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...