Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Japon Şirketi, Çalışanları 2 Boyutlu Karakterlerle Evlenirse Onlara Extra Para Ödeyecek

  Sign in to follow this  

  Teknik Araştırma Merkezi Gatebox Lab, 2 boyutlu karakterlere karşı derin ilgi besleyenleri üye olarak kiralamakla ilgileniyor. Hatta şirket bunlardan biriyle evlenmiş olanlara aylık bile verecek.

  Nico Nico News'e göre, Gatebox Lab 5.000 yen ($45) karşılığında çalışanlarının sevdikleri karakter ile karı-koca hayatlarını yaşabilmeleri için ödemelerle destekleyecek.

  Şirket kendi siteleri üzerinde kayıt formlarına sahip ve Japon hükümeti bunları tanımazken, Gatebox Lab tanıyacak!

   

  İşte burada Gatebox Lab'in, nasıl tanıştıklarını hikayelemelerini, oluşturdukları hatıraları anımsatmalarını ve nerede ve ne zaman evlenme teklifinin gerçekleştiğini söylemelerini isteyen evlilik formuda var. ( Elbette, aynı cins evliliği de dahil.)

  BLynXg.jpg

   

   

  Bu kadar değil. Aynı zamanda çalışanlar hayat eşlerinin doğum günlerini izinli geçirebilirler!

  Nico Nico News şunları da ekliyor: Gatebox Lab aynı zamanda 3 boyutlu karakterlerle, insan olmayan karakterler elfler-canavarlar gibi ve bilim kurgu tipindeki karakterler ile evliliği de tanıyacak.

  Bu program için, şirket 3 boyutlu dünya içinde yaşayan normal insanların evliliklerini tanımayacak. Aynı zamanda, çalışanların birden fazla karı ve koca adayları sunmalarına izin verilmedi. Üzgünüz!

  Bu, potansiyel kiraları canlandırmak, ve yeni çalışanlara her yıl için boş günler dahil biraz daha fazla ödeme yaparak halkın dikkatini uyandırmak için şirketin gırgırına yaptığı bir yöntem gibi gözüküyor.

   

  Kaynak:Kotaku

   

   

   

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...