Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • MiraculouSpace Unicorn
  MiraculouSpace Unicorn

  Six Gravity; Procellarum İle Tanışın

  Sign in to follow this  

  Six Gravity

  LbbvMb.jpg

  Günümüz Japonya'sın da Tokyo'da yaşayan, Tsukino Ent. tarafından her yaştan ve kişilikten oluşan genç bir idol grubudur.
  3 albümleri vardır. GRAVITY!, Kurotsuki, Tsukiuta.THE ANIMATION Theme Song bu albüm Procellarum ile ortak bir albümdür. Grupları 6 kişiden oluşmaktadır

   

  Mutsuki Hajime (Lider)
  Ocak ayından beri Tsukino Talent Production adı altında Six Gravity'nin lideridir. 21 yaşındadır ve 8 Ocak'ta doğmuştur. Sahne adı Heartbreak Purple'dır ve temsili rengi mordur. Fanclub adı Initium'dur. Partneri Yayoi Haru'dur.

  A11OVr.jpg

   

  Shiwasu Kakeru                                                                                                                         

  20 yaşındadır ve 12 Aralık'ta doğmuştur. Sahne adı Munch-munch Kakeru'dur. Temsili rengi altın sarısıdır. Fanclub ismi Stelladır. Partneri Kisaragi Koi'dir. Six gravity ve Procellarum üyeleri arasında en kısasıdır.

  8YY6vk.jpg

   

  Kisaragi Koi
  19 yaşındadır ve 14 Şubat'ta doğmuştur. Sahne adı Pink Devil'dir. Temsili rengi pembedir. Fanclub ismi Amor'dur. Partneri Shiwasu Kakeru'dur.

  gOOP0b.jpg

   

  Yayoi Haru
  21 yaşındadır ve 19 Mart'ta doğmuştur. Sahne adı Harupedia'dır çünkü Six Gravity ve Procellarum üyleri arasında ki en zeki üyedir. Temsili rengi yeşildir. Fanclub adı Ver'dir. Partneri Mutsuki Hajime'dir.

  z00Gog.jpg

   

  Uduki Arata
  21 yaşındadır ve 28 Nisan'da doğmuştur. Sahne adı Child of Cherry Blossoms'dır. Temsili rengi Turuncudur. Fanclub adı Cerasus'dur. Partneri Satsuki Aoi'dir ve onun çocukluk arkadaşıdır.

  nOOb0a.jpg

   

  Satsuki Aoi
  21 yaşındadır ve 5 Mayıs'da doğmuştur. Sahne adı Deep-sea'dir. Temsili rengi mavidir. Fanclub adı Caelum'dur. Partneri Uduki Arata'dır. Arata ile çocukluk arkadaşıdır ve Six Gravity'ye onla birlikte girmiştir.

  bBBv7n.jpg

   

   

  Procellarum

  Rnnglo.jpg

  Üyeleri batı Japonya'dan gelip Tokyo'da bir araya gelmişlerdir. Six Gravity gibi Procellarum'da Tsukino Ent. tarafından oluşturulmuştur. Ne kadar aynı amaçta olsalar da, Six Gravity'den daha farklı bir havaları vardır.
  3 albümleri vardır. ONE CHANCE?, Shirotsuki, ve Six Gravity ile olan Tsukiuta. THE ANIMATION Theme Song. Grupları 6 kişidir.

   

  Shimotsuki Shun (Lider)
  Kasım ayından beri Tsukino Talent Production adı altında Procellarum'un lideridir. 22 yaşında, 24 Kasım'da Kyoto'da doğmuştur. Sahne adı Demon Lord'dur. Temsili rengi gridir. Fanclub ismi Albion'dur. Partneri Fuduki Kai'dir. Ayrıca çok akıllıdır. Mutsuki Hajime ve Yayoi Haru ile birlikte ulusal sınavlara hazırlanırlar.

  W77XOq.jpg

   

  Haduki You
  21 yaşında, 13 Ağustos'da Nara'da doğmuştur. Sahne adı Scarlet Prince'dir. Temsili rengi kırmızıdır. Fanclub adı So'dur. Partneri Nagatsuki Yoru'dur. Yoru ile çocukluk arkadaşıdır. Tokyo'da beraber gezerlerken keşfedildiler.

  jyyq7G.jpg

   

  Fuduki Kai
  23 yaşında, 23 Temmuz'da Osaka'da doğmuştur. Sahne adı Smiling Beast Master'dır. Temsili rengi koyu mavidir. Fanclub adı Mare'dir. Partneri Shimotsuki Shun'dur. Fiziksel aktiviteleri çok sever.

  766Bjm.jpg

   

  Nagatsuki Yoru
  21 yaşında, 7 Eylül'de Nara'da doğmuştur. Sahne adı King of Natural Airheads'dir. Temsili rengi sarıdır. Fanclub adı Nox'dur. Partneri Haduki You'dur. Grupda anne kişiliğine sahiptir. İnsanlar ona bakınca utanır ve sürekli özür dileme eğlimindedir.

  W77Xjq.jpg

   

  Minaduki Rui
  20 yaşında, Haziran'da Shiga'da doğmuştur. Sahne adı Petit Demon Lord'dur. Temsili rengi su yeşilidir. Fanclub adı Pluvia'dır. Partneri Kannaduki Iku'dur. İlk çok masum ve Kendisi korku hikayelerine bile tepkisiz kalan biridir.

  VrrQbV.jpg

   

  Kannaduki Iku
  20 yaşındadır, 21 Ekim'de Hyogo'da doğmuştur. Sahne adı Track-and-field Teddy'dir. Temsili rengi kahverengidir. Fanclub adı Athletic'dir. Partneri Minaduki Rui'dir. Partnerinin aksine çok canlı bir kişiliği vardır. Daima ileri görüşlü bir insandır.

  2JJOBv.png

   

   

  TSUKIUTA. The Animation

  6JJDdW.jpg

  Six Gravity ve Procellarum'un 13 bölümlük anime serisidir. TSUKIUTA. The Animation albümü aslında animenin ost'dur. 13 bölümlük serinin her bölümde bir grup üyesi ele alınır. Anime 2016 yapımı ve tek sezondur. Bölümler 24 dakikadır.

  Pll79Q.jpg

   

   

  • Like 1
  Sign in to follow this   • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...