Jump to content
 • Reklam

 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  YG'nin Eski Röportajı Yeni 2018 Kız Gurubunun Duyurusundan Sonra Gün Işığına Çıkıyor

  Sign in to follow this  

  Yg şirketi projeyle ilgili olarak elle tutulur detaylar ortaya çıkarmadı fakat onlar 2018'deki yeni kız grupları için planlarını onayladılar.

  XPEGv5.jpg

   "2018'de yeni bir kız grubu piyasa sürmeyi ümit ediyoruz"

  Yang Hyun Suk bunu çok gizli olarak üretiyor, bu yüzden onların planları veya konseptleri hakkında hiçbir şey yayınlanmadı.

  — YG Şirketinin Temsilcisi

  Yeni kız grubunun planlarının duyurulmasından sonra, sayısız insan haberlere ilişkin kendi fikirlerini duyurdu ve bu çok açıktı ki ortalık baya karışmıştı.

  Bazıları pozitifti, bazıları ilgili değildi ve çoğu öfke ve şaşkınlık içerisindeydi.

  Yeni kız grubu çekişmesi nedeniyle, Yang Hyun Suk'un yeni kız grubu hakkında konuştuğu eski röportaj yeniden gün ışığına çıktı. Röportaj Yonhap Haber tarafından yürülüyor ve röportajda, Yang Hyun Suk özellikle yeni kız grubu hakkında konuşuyor.

  Röportajda, Yg Park Jin Young'un daha iyi kız grubu yaptığını kabul ediyor.

  Yang Hyuk Suk aynı zamanda farklı ve değişik olmanın önemi hakkında konuştu.

   

  "JYP hala şarkıcı olarak aktif ve harika üretici ve besteci."

  Twice bu günlerde baya popüler ve, K-Pop Star için bekleme odasındaki bir günde, ona 'Sen benden daha iyi kız grubu yapıyorsun' dedim.

  Fakat JYP'nin grupları Wonder Girls ve Twice Yg'nin 2NE1'ıyla ve BLACKPİNK'iyle karşılaştırılınca oldukça farklı tarzları var, bu yüzden kız gruplarıyla farklılığa ilişkin, [farklı olmak] iyi bir şeymiş gibi gözüküyor."

  — Yang Hyun Suk

  EPyLqg.jpg

   

  Birçok insan Yg'nin BLACKPİNK'ten daha iyi grup ve onun yarışmacılarından daha iyi grup yapabileceğine inanmadı.

  Diğerleri aynı zamanda gelecek kız grubunun BLACKPİNK'le karşılaştırılınca çok farklı olacağına Yang Hyun Suk'un eski röportajı nedeniyle değindi.

  Herşey bir yana, sadece 2018'deki yeni kız grubu için planlar duyuruldu ve -daha fazlası değil- sadece zaman bu projenin nasıl ortaya çıkacağını gösterebilir.

   

  Kaynak:Koreaboo

   

   

   

   

   

   

   

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Reklam

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...