Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • tenar
  tenar

  Netflix'ten "One Piece" Uyarlaması

   

  Daha önce başka live action yapımlarına da (Death Note, Cowboy Bebop) imza atan Netflix. 2017 yılında yaptığı duyurunun ardından tekrar gündeme geldi.

   

  Henüz "Studio Ghibli" ile yakın zamanda anlaşma yapan Netflix, twitter üzerinden yaptığı açıklama ile gündemimizde. 2017 yılında Eiichiro Oda onaylı bir One Piece live action serisi çıkacağı duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de Netflix kendi twitter hesabı üzerinden Eiichiro Oda senseinin el yazısıyla bir duyuru yaptı :

   

   

   

  Diyor ki; "2017'de bunun üretimini duyurduğumu biliyorum, ama bunlar zaman alıyor! Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında yürüyor ve nihayet büyük duyuruyu yapabilirim: Netflix dünyanın önde gelen film ve dizi izleme platformu muazzam üretim desteğini bize ödünç verecek! Bu çok cesaret verici!! 1. sezonun 10 bölümünde hikaye ne kadar ilerleyecek? Oyuncular kim olacak!? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin!!"

  -Eiichiro Oda

   

  Serinin yönetmeninin Oda sensei olduğu söyleniyor. Senaristlerin ise "Agents of S.H.I.E.L.D." ve yine Netflix yapımı olan "The Defenders" den tanıdığımız "Luke Cage" yani 'Matt Owens', 'Steven Maeda', 'Marty Adelstein', 'Becky Clements' olduğu söyleniyor.

   

  Tomorrow Studios tarafından yapılan serinin ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu. Bir diğer merak edilen şeyse Netflix'in uyarladığı serilerin yeniden düzenlemesi. Yani çıkacak olan bu One Piece live action serisinin ne kadarı yeniden düzenlenecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

   

  Esen kalın.

   

  Kaynakça: https://kotaku.com/

   

  İlgili resim
 • Disqus Yorum

 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...