Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Vaat Edilen Düşler Ülkesi: The Promised Neverland

  Birçoğumuz; mutlu, sıcak, sevecen ve anne babalı büyümüş insanlarız. Mutluluk içinde büyümüş insanlarız diğer bir deyişle. Bu hikayede, müstakil bir evde yaşıyan anne babasız çocukların olduğu mutlu bir ailenin hayatıyla başlar. Çocuklar çok mutlu bir ortamdadır ve "Anne" adı verilen bir kadın tarafından güzelce yetiştirilip büyütülmüşlerdir. Ya da öyle olduğu sanılıyordu...

  lOXvMB.jpg

  Bir gün; Conny için evlatlık aile bulunur. Conny evlatlık aileye verilmeden önce sürekli yanında taşıdığı peluş oyuncağını unutur. Norman ve Emma bu oyuncağı geri vermek için gitiklerinde ise, gittikleri duvarda  farklı türden varlıklarla karşılaşırlar. Bu varlıklardan biri, Conny'i yer. Norman ve Emma ise bu varlıklara yakalanmadan oradan kaçarlar.

  8YODVA.png
  Belli bir zaman geçtikten sonra Norman ve Emma, yaşadıkları yerin bu varlıklara yemek yetiştirmek için inşa edilmiş birer "Çiftlik" olduğunu öğrenir. Bu gerçeği öğrendiklerinde büyük bir şok yaşarlar çünkü  inandıkları, yaşamış oldukları ve en önemlisi içinde birçok güzel yaşanmışlıkların bulunduğu  aile ortamı koca bir yalandan ibarettir.

  6JB543.jpg 
  "Çiftlik" insanları belli bir yaşa kadar mükemmel bir şekilde yetiştirilip,  bunu bekleyenlere  "1.sınıf mal" yetiştirmek için oluşturulmuş bir yerdir. Etrafı duvarlarla çevirilmiştir ve dış dünyadan uzak bir yerdedir.
  Norman, Emma ve daha sonra aralarına katılan Ray diğer çocukları da aralarına katıp bu çiftikten kaçmak için planlar kurmaya başlarlar. Sorun şudur ki: "Anne" gibi karşılarında güçlü bir rakip vardır. Norman, Emma ve Ray bu çiftlikten kaçmayı başarabilecek midir?  


   

  • Beğen 1
 • Yorumlar

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×