Jump to content
 • AzurveAziz
  AzurveAziz

  Hogwarts'tan Sevgilerle: Harry Potter: Hogwarts Mystery

  Sign in to follow this  

  rOA99B.jpg

  Harry Potter: Hogwarts Mystery 

  Oyun dili: İngilizce 

  Firma: Jam City, İnc 

  Tür: RPG, Macera 

  Oyun Harry Potter’ın Hogwarts’a katılmasından bir önceki dönemi konu alan bir oyundur. Oyun hikayelerle devam eder. İlk önce oyunda size karakter olarak zenci mavi gözlü siyah şaçlı bir kız karakter verilir. ( Birkaç bölüm oyunda oynadıktan sonra karakter değiştirilebilmektedir.) Bu karakter Hogwarts'a kabul edilmiştir. Ve  okul malzemeleri için dolaştığı meydanda ana karakter oyuncumuz Rowan adında bir  kızla karşılaşır. Rowanla arkadaş olurlar ve Rowan ana karakterin bazı malzemeleri bulmasına yardımcı olur. Okul malzemleriyle işleri bittikten sonra Hogwars'a geçerler. Hogwarts'ta klasik olarak şeçmen şapka töreni yapılır. (Orada şeçmen şapka size şeçmek istediğiniz 4 büyük topluluktan birini şeçmenizi ister. Ben Ravenclawcıyım ? ) Siz hangisini seçerseniz seçin hikayede, ana karakterin abisi ile ilgili olaylar dönecektir. Ve bu yüzden bazı şuçlamalarla ve  Profesör Snape'in gazabına uğrayacaksınız... Diğer önemli bir konu ise oyunda geçen 'aziz durumu' ( ben soy isim olarak Aziz'i seçtiğim için ben de aziz durumu olarak konu ele alınıyordu. Sizin şeçtiğiniz soy isime göre bu durum isimi değişecektir.)  

   76lvvm.jpg

  Oyunun diğer özelliklerine geçersek, oyunun grafikleri ve film karakterlerinin oyuncularına benerliği gerçekten oyunu oynarken insana büyük bir zevk veriyor. Ve belli bir hikaye üzerinden gidelmesinden ziyade, oyun sizin seçiğiniz ilerleyişe göre ilerliyor. Bu da kendi Hogwarts hikayenizi yazabilmek için mükemmel fırsat! Eğer yıl sonu kupasını kazanmak ve favori hocanızla ders işlemek için Hogwarts hayatı düşlüyorsanız ( Benim favorim Profesör Snape ? ) bu oyun tam size göre! Sizi bilmem ama bana Profesör Snape ile karanlık sanatlara karşı savunma dersinde iyi eğlenceler!  

  Oyundan Kareler:

  PlyMB7.jpg

  gO7oyb.jpg

  9mnLEr.jpg

  • Like 2
  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.


 • Uyarı!

  • İçeriklerimizin "kopyalanması" ve "çoğaltılması" kanunen yasaktır!
  • 1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; ‘’Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.’’
  • Bu bağlamdan mütevellit 1998 yılında Dünya Telif Hakkı Örgütünün de destekleri ile Amerika Birleşik Devletlerinde çıkartılmış olan Digital Millennium Copyright Act (DMCA) adlı bu yasa ile İçeriklerimiz DMCA ile korunmaktadır.

  DMCA.com Protection Status

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...