Jump to content
libero1i

High School DxD New [12/12] (Sansürsüz +16) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

High School DxD New (Yaz 2013)

1. R+
  2. 12 bölüm
  3. 24 dakika
  4. Dizi

Bilgiler

1. Reyting
    7.7/256K
  2. Kaynak
    Hafif roman
  3. Başlangıç
    Tem 7, 2013
  4. Bitiş Tarihi
    Eyl 22, 2013
  5. Yayın Durumu
    Vizyondan kalktı
  6. Yayın saati
    Pazar, Saat: 20:30
  7. Stüdyo
      • TNK
  8. Türler

Oyuncular

1. Rias Gremory
  2. Issei Hyoudou
  3. Akeno Himejima

Ekip

• Yönetmen
    • Ses Yönetmeni
    • Script

Hyoudou Issei tek dileği ilerde birgün kendi haremini kurmak olan bir liselidir. Öyle şansızdır ki daha bir kızla ilk buluşmasında ölümcül bir şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei ne kadar şansız da olsa harem hayalinin tam ortasındadır aslında...

Serinin ikinci sezonudur. yazan: libero1i
  1. #123 popülerlik
  2. 395K listeye ekleme
  3. 4K favori
Güncellenme
  • Tüm İsimleri
  • İngilizce High School DxD New
  • Orijinal ハイスクールD×D NEW
  • Diğer İsimleri High School DxD Dai 2-ki, High School DxD 2nd Season, High School DxD Second Season, Highschool DxD 2

Çeviri: Yuripp3

Düzenleme & Encode: Suguhara,Hawkon

Karaoke: DirtyDragon

High School DxD macerası'nın 2. sezonudur.

-İndirme Klasörü-

:wua:

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Previewde mayısta ova var dediler o yalan oldu.İnşallah bunuda temmuzdan ileri almazlar.

Sabırsızlıkla bekliyoruz :a41: :a41:

Yok maalesef 2. OVA, 2. sezon sonrasında çıkacağı açıklanmıştı. 2. OVA'daki karakterler 2. sezonda olduğu için böyle bir erteleme ihtiyacı duymuşlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Bu yaz gene zevkli geççek :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar bu pazar çıkacak olan High School DxD New hakkındaki son çevirmen durumunu belirtmek isterim. Benim işlerim yoğun olması nedeniyle çeviriye bu sezonluk üstlenemeyeceğim. Fakat sağolsunlar Anisekai ailesinin desteği ile yine çıkacak anime. Çeviri: Yuripp3 (Deniz), Encode & Düzenleme: Suguhara (Soner), Karaoke de bende :) . Şimdiden herkese iyi seyirler ve arkadaşların emeğine sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar bu pazar çıkacak olan High School DxD New hakkındaki son çevirmen durumunu belirtmek isterim. Benim işlerim yoğun olması nedeniyle çeviriye bu sezonluk üstlenemeyeceğim. Fakat sağolsunlar Anisekai ailesinin desteği ile yine çıkacak anime. Çeviri: Yuripp3 (Deniz), Encode & Düzenleme: Suguhara (Soner), Karaoke de bende :) . Şimdiden herkese iyi seyirler ve arkadaşların emeğine sağlık.

SONUNDA RİAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS  :a35: :a35: :a35: :a35: :a35:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SONUNDA RİAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSS  :a35: :a35: :a35: :a35: :a35:

Sakin ol  :a39:

HAAAAYYIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAARRRRRRRRİİİİİİİAAAAAAAAASSSSSSS    :a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Ula ben dedimki bi abime bu seriye ekine verelim...

Yanıt;

-Yok olmaz olum ekin bunu 3 günde anca verir... dedi :a39:

Harbi doğruymuş :D :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ula ben dedimki bi abime bu seriye ekine verelim...

Yanıt;

-Yok olmaz olum ekin bunu 3 günde anca verir... dedi :a39:

Harbi doğruymuş :D :a39:

Ne yalan söyliyim harbiden 3 güne anca verirdim iyi ki denize vermişsiniz. Çok serisi oldu ama, kendisi çeviri açı olduğu için bununda üstesinden gelir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

he te see hetesete ayıp ediyon olum şimdi :a39: şımartma denizi :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

he te see hetesete

biri bunu çevirsin  :a11:

Türkiye'yi çok sevmiş nasib olursa bi daha gelmeyi planlıyormus.Bu sefer çoluk çocuk cümbür cemaat gelecekmiş hatta izmirden bi zeytinlik alıp oraya yerleşmeyi planlıyormus.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

adanalı bakış açısında bi tepki verim dedim :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.