Jump to content
kerem91

Bunlara Uygun Anime Önerisi Olan

Öne Çıkarılan Mesaj

var mı? .s

https://imgim.com/tamamlanm%C4%B1%C5%9F.jpg - kırmızı ile işaretlerdiklerim izlemiş oldularım :D

https://imgim.com/tamamlanm%C4%B1%C5%9Fpart2.jpg

https://imgim.com/yar%C4%B1mseriler.jpg

bunlara ek olarak black rock shooter'ı indiriyorum şu an. bi de fate/zero I-II yi aradım da bulamadım :'( başlıklar var da bütün sitelerde hepsi kırık .s  :a9:

edit; myanimelistimi vermemişim  :a13:

https://myanimelist.net/animelist/kerem91

edit2; fate/zero bi de fate stay, fate stay night var bunlar bağlı mı birbirine  :a17: hangisini izlemeli  :-\

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asu No Yoichi!

Clannad

Clannad: After Story

Code Geass: Hangyaku no Lelouch

Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Gantz

Gantz 2nd Stage

Guilty Crown

Princess Lover!

Ranma ½ (Tr fansub var mı diye açıkcası hiç bilgim yok)

Rosario to Vampire

Rosario to Vampire Capu2

Sora no Otoshimono

Sora no Otoshimono: Forte

Steins;Gate

Listeden anlaşıldığı kadarıyla Ecchi ağırlıklı izlemişsin bende ona göre aklıma gelen ve listende olmayan Ecchileri koyayım dedim. Tabi aralarda yine Ecchi olmayıpta birbirinden güzel serilerde koydum :) . Şu anda sabahın köründe aklıma gelen bunlar  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu linki ben de görmüştüm ama filefactory cookie leri beceremediğim için alamamıştım .s accel world'u 3 günde aldım :o yoksa zaten bunlardan başka çeviren yok diye biliyorum .s

Asu No Yoichi!

Clannad

Clannad: After Story

Code Geass: Hangyaku no Lelouch

Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Gantz

Gantz 2nd Stage

Guilty Crown

Princess Lover!

Ranma ½ (Tr fansub var mı diye açıkcası hiç bilgim yok)

Rosario to Vampire

Rosario to Vampire Capu2

Sora no Otoshimono

Sora no Otoshimono: Forte

Steins;Gate

Listeden anlaşıldığı kadarıyla Ecchi ağırlıklı izlemişsin bende ona göre aklıma gelen ve listende olmayan Ecchileri koyayım dedim. Tabi aralarda yine Ecchi olmayıpta birbirinden güzel serilerde koydum :) . Şu anda sabahın köründe aklıma gelen bunlar  :a39:

çok doğru bir tespit adminim  :a39: myanimelist linkimi vermeyi unutmuşum  :a3:

clannad plan to watch kısmında listemde ama nedense şüpheliyim indirme konusunda  :-[

code geass'ı ise animesue 720p encode ediyordu ilk sezonu onu bekliyorum .s 12 bölüm vermişler ama uzun sürecek anlaşılan .s

gantz'ı almıştım listeme ama afişini beğenmedim diye bıraktım tekrar  :a9:

fullmetal alchemist: brotherhood- bunun da 2 sezonu var heralde hatta bu 2.sezon diye biliyorum ama neden herkes "ötekini değil bunu izle" diyor birbirine .s birbirinin devamı değil mi bunlar  :a17:

princess lover! ecchi idi heralde ismini görmüşlüğüm var  :a39:

steins;gate'i de gördüm hatta ilk 40ta olması lazım myanimelistte .s

rosario to vampire sanırsam vampirli  ;D zaten "Dance In The Vampire Bund"u görünce vampiri sevdiğimi düşünmüşüsünüzdür :D gerçi daha 2 gün önce edindim :P

One Piece  :a50:

bunu bulsam alıcam da bulamıyorum  :a54: :a14: :a51: :a9: :a49:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rosario +Vampire ın animeyi sallayın. Direk 0 dan mangasına başlayın. Hem çizim kalitesi hem de ecchi dozuyla mangası 10 numara. Benim favori ecchi serilerinden manga bazında. Üstelik anime yarım kalıyor.Animenin bittiği yerde mangada asıl bomba kısımlar başlıyor. Ana karakterin ne kadar coşup (aono tsukune den bahsediyorum) neler yapabileceğini görmek oldukça zevkli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rosario +Vampire ın animeyi sallayın. Direk 0 dan mangasına başlayın. Hem çizim kalitesi hem de ecchi dozuyla mangası 10 numara. Benim favori ecchi serilerinden manga bazında. Üstelik anime yarım kalıyor.Animenin bittiği yerde mangada asıl bomba kısımlar başlıyor. Ana karakterin ne kadar coşup (aono tsukune den bahsediyorum) neler yapabileceğini görmek oldukça zevkli

ben manga sevmiyorum kardeş  :D ya da çok okumadığımdan olabilir .s bi tek deadman wonderland'ın mangasını takip ediyorum .s

yani şimdi animeye uyarlarken sansür koydular mı diyosun .s :a6: :a14: :a54: :a3:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok doğru bir tespit adminim  :a39: myanimelist linkimi vermeyi unutmuşum  :a3:

clannad plan to watch kısmında listemde ama nedense şüpheliyim indirme konusunda  :-[

code geass'ı ise animesue 720p encode ediyordu ilk sezonu onu bekliyorum .s 12 bölüm vermişler ama uzun sürecek anlaşılan .s

gantz'ı almıştım listeme ama afişini beğenmedim diye bıraktım tekrar  :a9:

fullmetal alchemist: brotherhood- bunun da 2 sezonu var heralde hatta bu 2.sezon diye biliyorum ama neden herkes "ötekini değil bunu izle" diyor birbirine .s birbirinin devamı değil mi bunlar  :a17:

princess lover! ecchi idi heralde ismini görmüşlüğüm var  :a39:

steins;gate'i de gördüm hatta ilk 40ta olması lazım myanimelistte .s

rosario to vampire sanırsam vampirli  ;D zaten "Dance In The Vampire Bund"u görünce vampiri sevdiğimi düşünmüşüsünüzdür :D gerçi daha 2 gün önce edindim :P

Birkaç sorun varmış onları cevaplayıp şüphelerini gidereyim :)

Clannad;

İlk sezonu daha fazla karakter tanıtımı üzerine. Asıl olay 2. sezonda yani After Life da. Komedi, Romantik, Dram türünde anime. 2. sezonda ama Dram ağırlıkta uyarayım :). Şöyle söyleyeyim Angel Beats! in son bölümündeki dram halt yemiş bu animenin karşısında :D

Gantz;

Aksiyon, Dram, Ecchi (fazla değil birkaç sahne). Kessinlikle unutmayacağın animeler arasına gireceğinden emin ol :) .

Full Metal Alchemist: Brotherhood;

Evet bu serinin 2 sezonu var hatta 3 de olabilir neyse. Serilerin birbiri ile alakası yok. Her bir seride başka bir hikaye. Yani "Bir önceki seride ne olduysa unut burada yeni bir hikaye var" bazında bir anime. Kessinlikle izlemen gerek bir anime.

Princess Lover!;

Ecchi :D

Steins;Gate;

Bir bilim adamın zaman makinasını keşfetmenin hikayesini anlatıyor diyeyim özetle. Bu da izlenmesi gereken animeler arasında diye düşünüyorum.

Rosario to Vampire;

Sadece Vampir değil bütün canavarlar var burda:) . Eleman yanlışlıkla Canavarlarla dolu bir okula yollanıyor. Orada türlü türlü olaylarla karşılaşıyor.

Anlatımlar bu kadar umarım açıklayıcı bilgiler edinmişsindir. İyi seyirler ve iyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://myanimelist.net/animelist/Hawkon

Zevklerimiz çok benziyor izlemiş olduğum her animeyi gönül rahatlığıyla izleyebilirsin.

Çok az seri izlemişin be hacı... :a32:

6 yıldır izliyorum olum ben, olsun o kadar  :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim myanimelist'im yok ama BU VAR!!  :a57:

https://www.turkanime.tv/kullanici/BoneMeal

tamı tamına "160" seri işsizlik diz boyu !!  :a35:

Baya bi işsizlik olmuş bu.Ne demek la 160 seri.Hepsi bittiğinde verdiğin tepki şu olsa gerek 

"Sonunda" :a45: :a39: :a39:

herif yememiş içmemiş anime izlemiş ya la :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çaktırmayın, ağır işsiz değilim, avukatlık yapıyorum ama bilinçli bir şekilde 2001 den beri anime izliyorum. Benim izlediğim seri sayısı 200 ü geçmiştir belki.Tabii o zamanlar öğrenciydik vakit boldu. Şimdi işten fırsat kalmıyor. Ayda veya iki ayda bir anca bir seri izleyebiliyorum o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çaktırmayın, ağır işsiz değilim, avukatlık yapıyorum ama bilinçli bir şekilde 2001 den beri anime izliyorum. Benim izlediğim seri sayısı 200 ü geçmiştir belki.Tabii o zamanlar öğrenciydik vakit boldu. Şimdi işten fırsat kalmıyor. Ayda veya iki ayda bir anca bir seri izleyebiliyorum o kadar

2001 ve 200+ benim gidecek çok yolum var abi  :a28:

Yorumu okurken ki halim:

https://p.im9.eu/rainbow-meme-face.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buda benim myanimelistim(https://myanimelist.net/animelist/furkan61) 3 yıldır anime izliyorum çok boş zamanım oluyor.

sana önerim Golden Boy 6 bölümlük bir seri ama ecchi animelerinin kralıdır.

Ayrıca Baka to Test to Shoukanjuu ve 2.sezonunu izlemeni öneririm.

Great Teacher Onizuka'yı da izlemeni tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buda benim myanimelistim(https://myanimelist.net/animelist/furkan61) 3 yıldır anime izliyorum çok boş zamanım oluyor.

Furkan benim 1/3 im zamandır anime izliyor ve beni 3e katlamış  :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:a39: :a39:

Bende One Piece, Bleach gibi uzun seriler izlediğim için liste az  :D

Valla istedikten sonra uzun seri de olsa izleniyor.

Ben DB,DBZ,DBGT, Ranma 1/2, One Piece, Inuyasha, Urusei Yatsura gibi uzun soluklu serileri de seyrettim. İsteyince seyrediliyor valla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:a39: :a39:

Bende One Piece, Bleach gibi uzun seriler izlediğim için liste az  :D

Ben DB,DBZ,DBGT, Ranma 1/2, One Piece, Inuyasha, Urusei Yatsura gibi uzun soluklu serileri de seyrettim. İsteyince seyrediliyor valla

abi sen 2001 diyon ben 2010 9 sene fark var aramızda sen ben 8-9 katlamışsın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet istedikten sonra uzun oluklu seriler seyrediliyor. Ayrıca yeni çıkan animelerin çok iyi olmadığı zamanda uzun soluklara başlamak en iyisi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vay arkadaş 2 gün girmedik başlık nolmuş :D

Birkaç sorun varmış onları cevaplayıp şüphelerini gidereyim :)

Clannad;

İlk sezonu daha fazla karakter tanıtımı üzerine. Asıl olay 2. sezonda yani After Life da. Komedi, Romantik, Dram türünde anime. 2. sezonda ama Dram ağırlıkta uyarayım :). Şöyle söyleyeyim Angel Beats! in son bölümündeki dram halt yemiş bu animenin karşısında :D

Gantz;

Aksiyon, Dram, Ecchi (fazla değil birkaç sahne). Kessinlikle unutmayacağın animeler arasına gireceğinden emin ol :) .

Full Metal Alchemist: Brotherhood;

Evet bu serinin 2 sezonu var hatta 3 de olabilir neyse. Serilerin birbiri ile alakası yok. Her bir seride başka bir hikaye. Yani "Bir önceki seride ne olduysa unut burada yeni bir hikaye var" bazında bir anime. Kessinlikle izlemen gerek bir anime.

Princess Lover!;

Ecchi :D

Steins;Gate;

Bir bilim adamın zaman makinasını keşfetmenin hikayesini anlatıyor diyeyim özetle. Bu da izlenmesi gereken animeler arasında diye düşünüyorum.

Rosario to Vampire;

Sadece Vampir değil bütün canavarlar var burda:) . Eleman yanlışlıkla Canavarlarla dolu bir okula yollanıyor. Orada türlü türlü olaylarla karşılaşıyor.

Anlatımlar bu kadar umarım açıklayıcı bilgiler edinmişsindir. İyi seyirler ve iyi forumlar dilerim.

anlatımlar çok iyi ben de size iyi forumlar dilerim  ;D

clannad- oooov adminim angel beats! halt yemiş diyosanız hemen ediniyorum bu animeyi :D çünkü ben-ki duygusuzun biriyim- angel beats ve chuunibyou demo koi ga shintai de ağladığımı bilirim  :a49: zaten listemden izlediğimi ve kaç verdiğimi görmüşsünüzdür  ;D

gantz- o kadar iddialısınız yani tamam bunu listeye tekrar alıyorum o zaman :D

Full Metal Alchemist- zaten çook gördüm bu seriyi ben. konusunu da biliyorum az çok. 2 kardeş var, anneleri ölüyo galiba, sonra küçük kardeş bütün bacağını, büyük kardeş de sol kolunu ve sol bacağını bişey için veriyorlardı ama .s sonra küçük kardeşe metal bir vücut yapılıyordu galiba  ??? peki neden "brotherhood'u izleyin, ötekisi izlemeyin" deniliyor?

princess lover! bi ara ecchi ararken bunun da ismini görmüştüm :D sanırsam eski yapım dimi  :a17:

steins; gate- zaten sanırsam myanimelist'te ilk 5 civarı olması lazım yerinin.  bunu da alıcam listeme :D

Rosario to vampire-  bunun 2 sezonunu da aldım lsiteye plan to watch kısmında isimleri var artık :D yalnız o moka'nın 15-17 yaşında olması imkansız :P sizin anlatımınızdan kanlı falna sandım ama baya komedi harem ecchisi galiba :D vampirli ecchiyi severim :D (yani en azında dance in the vampire bund tan sonra sevmeye başladım :D)

https://myanimelist.net/animelist/Hawkon

Zevklerimiz çok benziyor izlemiş olduğum her animeyi gönül rahatlığıyla izleyebilirsin.

doğrudur usta da o serileri bilmiyorum ben .s yani tanımıyorum senin izlediğin serileri  :a14: ama ordaki chuunibyou'yu senden almıştım  :a39: bi ara imzan ve avatarında rikka vardı :D ben de izledim 10 verdim rikka fanı oldum  :a19:

listene baktım da, golden boy'u önermişlerdi bana ecchi arıyodum o zamnlar. daha animeye yeni başlamıştım :D o geldi aklıma. ama çizmleri eski olduğu için pek için rahat etmedi açıkçası .s

soul eater- bunu da çok görüyorum, biraz da popüler bir seri heralde. ama konusu ne hala gram bişy bilmiyorum (11. sıradaymış zaten :D)

air gear- bunun konusunu sevdim :D hemen listeme alıyorum :D ama bakalım indirmeli bulabilecek miyim  :a14:

Haiyore! Nyaruko-san- bunu da bi yerden tesadüfen görmüştüm afişini çizimleri falan beğendim. ama konusu sadece uzaylılar tarafından kaçırılan bir çocuğun kız tarafından kurtarılması mı  :a17:

Kami nomi zo Shiru Sekai- bu da güzel heralde bunu da gördüydüm bi yerlerde ama tam anlamaıştım .s  acaba accel world gibi bişey mi  :a17: (not; accel world'ü daha izlemedim spo vermeyelim lütfen  :a9:

Maken-Ki!- bunu anlamadım ama aldım listeme :D

üstad Baka to Test to Shoukanjuu bunun konusunu beğendim hemen listeme alıyorum  ;D

golden boy'u da çizimlerinden ötürü beğenmedim :'( gerçi 6 bölüm. izlenir heralde .s

GTO da elimde var :D orda "on hold" dedikleri elimde olum da izlemediklerim :D kendimce öyle sınıflandırdım :D plan to watch elimde olmayanlar,

completed da izlediklerim işte :D

DB DBZ DBGT- üstad siz anlayabilirsiniz ama ben anlamıyorum bu şekilde  :a39: ama bi 10 dk sonra "dragon ball mu acaba bunlar .s" diye düşündüm :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz sert bir yorum olacak ama

Ecchi seri ve diğer animeleri izlemek için çizim kalitesi ve yeni tarz animeyi kıstas alıyorsanız anime izlemeyin derim.

Golden Boy gibi bir seri için çizim kalitesine laf edilmesini kendi açımdan hoş göremem. Sizin olay kitabı kapağına bakarak yargılama gibi birşey oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ecchi seri ve diğer animeleri izlemek için çizim kalitesi ve yeni tarz animeyi kıstas alıyorsanız anime izlemeyin derim.

Golden Boy gibi bir seri için çizim kalitesine laf edilmesini kendi açımdan hoş göremem. Sizin olay kitabı kapağına bakarak yargılama gibi birşey oluyor.

arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Kardeş Golden Boy zaten 6 bölüm hemen izlersin zaten. Ayrıca ilk bölüme biraz bakarsan kendine bağlar seri zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet hocam baya sert oldu bu.

ben yeni başlayan birisiyim animelere. yeni dediğim 1 yıl olmadı. benim böyle yorumlar yapmam normal, çünkü gözüm yeni çizimlere alışık. ha eskiden beri izlesem, bu sefer de yeni serileri beğenmeyebilirim. kitap-kapak konusuna bişey diyemem haklısınızdır. ancak dediğim gibi, gözüm eskilere alışık olmadığından beğenemdim dedim. çizimine ya da konusunua herhangi bir eleştiride bulunmadım. Great Teacher Onizuka da eski çizim ama ona 3-4 bölüğm baktığım için gözüm alıştı. buna ise bakmadım.

siz de bana hak verin. sizin kadar izlemedim ve gözüm eski serilere alışık değil.

arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Kardeş Golden Boy zaten 6 bölüm hemen izlersin zaten. Ayrıca ilk bölüme biraz bakarsan kendine bağlar seri zaten

kardeş ben de öyle dedim zaten. 6 bölüm bişey diye. hatta yine sana cevap yazdım yanlış hatırlamıyorsam. yukarıdaki GTO yorumum bu mesaj için de geçerli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz goldenboy a laf edilmesine kızdım açıkçası. Anime olayına yeni başlayan biri için bile önemli olanın aslında çizimden öteye ,konu,eğlence,karakterlerin seni kendine bağlaması,ilgi çekicilik gibi kavramların olması lazım.

Kendimi örnek göstereyim: Bilinçli olarak 2001 yılında anime izlemeye başladığımda ilk izlediğim seri 1994 yapımı olan Sailormoon idi. Arada 7 senelik fark olan bir seri.Çok da severek izlemiştim. Akabinde 2000 yapımı Love Hina serisine başlamıştım.O zamanki kaliteye göre 2 animeyi kıyasladığımda Love Hina'nın yeni tarz çizimlerini ilk başta yadırgadım.Sonra alışmıştım. Sonraki izlediğim serilerde genelde 80 ler ve 90 lardaki klasikleri tercih ettim.Hala da milletin çok eski diye burun kıvırdığı birçok serinin hastasıyım.Ama o zamanki seriler,insanlarda yaşattıkları duygular açısından eşsizdi.Şimdiki seriler tam bir duygu yoksunu ve kalaslık abidesi. Varsa yoksa çizim kalitesine abanıp duruyorlar.Aynısı oyun dünyası için de geçerli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asu No Yoichi!

Code Geass R1:Lelouch Of The Rebellion

Code Geass R2:Lelouch Of The Rebellion

Ore No Imouto Ga Konna Ni Kawaii Wake Ga Nai

Yahari Ore No Seishun Love Come Wa Machigatteiru

Ouji to Warawanai Neko Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai!

Onii chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne

Full Metal Alchemist

Belki tam senin izlediğin türden olmayabilir ama bunları izlemeni öneriyorum senin izlediğin animelere bakarak bunları beğenebileceğini söyleyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz goldenboy a laf edilmesine kızdım açıkçası. Anime olayına yeni başlayan biri için bile önemli olanın aslında çizimden öteye ,konu,eğlence,karakterlerin seni kendine bağlaması,ilgi çekicilik gibi kavramların olması lazım.

Kendimi örnek göstereyim: Bilinçli olarak 2001 yılında anime izlemeye başladığımda ilk izlediğim seri 1994 yapımı olan Sailormoon idi. Arada 7 senelik fark olan bir seri.Çok da severek izlemiştim. Akabinde 2000 yapımı Love Hina serisine başlamıştım.O zamanki kaliteye göre 2 animeyi kıyasladığımda Love Hina'nın yeni tarz çizimlerini ilk başta yadırgadım.Sonra alışmıştım. Sonraki izlediğim serilerde genelde 80 ler ve 90 lardaki klasikleri tercih ettim.Hala da milletin çok eski diye burun kıvırdığı birçok serinin hastasıyım.Ama o zamanki seriler,insanlarda yaşattıkları duygular açısından eşsizdi.Şimdiki seriler tam bir duygu yoksunu ve kalaslık abidesi. Varsa yoksa çizim kalitesine abanıp duruyorlar.Aynısı oyun dünyası için de geçerli.

usta benim de ilk animem ay savaşçısı senin gibi. gerçi ben bilinçli olarak izlemiyordum. 22 yaşındayım. yani pokemon, digimon, ay savaşçısı vs kuşağındanım. ama dediğim gibi bilinçli olarak izlemezdik o ayrı.

bak sen de yeni çizimleri yadırgamışsın. tıpkı benim eski çizimleri yadırgamam gibi. sonra alıştım demişsin. ben de GTO için aynı şeyi dedim. ha sen daha sonra klasiklere yönelmişsin o ayrı. ben daha çok 2008 sosnrası serileri izlediğim için benim gözüm onlara alışık. hatta 2010 ile 2008 çizimleri arasında bile fark var. mesela 2008 olanlarda gözler daha çok yuvarlak, 2010 olanlarda ise daha çok uzunlamasına.

oyun konusunda da bişey diyemem. mario lar vs ile büyüdük biz de. ben mesela onu hiç bitirememiştim. şimdiki oyunları bitirmek çok kolay. o heyecan yok çoğunda.

Asu No Yoichi!

Code Geass R1:Lelouch Of The Rebellion

Code Geass R2:Lelouch Of The Rebellion

Ore No Imouto Ga Konna Ni Kawaii Wake Ga Nai

Yahari Ore No Seishun Love Come Wa Machigatteiru

Ouji to Warawanai Neko Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai!

Onii chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne

Full Metal Alchemist

Belki tam senin izlediğin türden olmayabilir ama bunları izlemeni öneriyorum senin izlediğin animelere bakarak bunları beğenebileceğini söyleyebilirim.

işaretli olanlar bende olanlar zaten kardeş :D

Ouji to Warawanai Neko Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai! sanırsam bu şu şekilde olacaktı;

Ouji to Warawanai Neko

Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai! eğer böyle ise, chuunibyou yu izlediğimi görmüş olman lazım :/ 10 verdim hatta çok duygusaldı :a49:

ayrıca Ouji to Warawanai Neko bunun orjinal adı; hentai Ouji to Warawanai Neko olmayacak mı:? bu da var bend etakip ediyorum resimlerde var :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.