Jump to content
setayy

Manga İstekleri

Öne Çıkarılan Mesaj

Bu konuyu  açmamın sebebi bir kaç tane daha sizlerle manga buluşturacağız. Benim istediğim sadece bizlerin istedikleri ve beğendikleri olmasın sizlerde isteklerinizi dile getirin. Bende manga grubumuzu ona göre bilinçlendirip olup  olamayacağı hakkında bilgilendiririm. İlgilenen kişilerden sadece şunu istiyorum çevirin dediğiniz manganın çevirisinin olmaması yada çevirilmiş olsa bile 1 2 bölümü çevrilmiş ve sonradan durdurulmuş durdurulması da epey uzun bir zaman olmuş olanlardır.Diğer manga sitelerinde ve fansublarda güncel çevirileri olan mangaları çevirin diye bize gelmemeniz. Gelseniz dahi değerlendirmeyi almayacağımızı belirterek konuyuuu yavaştannnn kapatıyorum minna .

Siz üyelerimizle istekli ve keyifli bir manga dönemi geçirmemiz dileğiyle diyip sizden gelecek mangaları merakla bekliyorum. Hepinize iyi forumlar dilerim  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one punch man mangasını çevirirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-[glow=red,2,300]To Love Ru Darkness[/glow](ecchi dir zaten biliyorsunuzdur ama bazı çeviri gruplarına gittim hiçbiride alamadı umarım çevirirsiniz ingilizcesini takip ediyorum ama bazı cümleleri anlamıyorum ne yazık ki :) :) )

2-[glow=red,2,300]High School DxD[/glow](bir ara çeviriyordunuz durdurdunuz sanırsam :) :) )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

K Mangasına devam edilsin Kaliteli bir seri , manga yanında güzel manhwa  larda yayınlarsanız fena olmaz , nobless manhwa  lara en büyük örnek :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noblesse :)

Mangaframe çevirmekte. Alınması bence saygısızlık olur.

ayda bir 2 sayı çıkartarak diğer serileri çok daha fazla önem vermek daha büyük saygısızlık bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviren grubun kaldığı yerden çevirmeye başlarsan saygısızlık olur, baktın beğendin  1 bölümden itibaren adam gibi editini yaptıkdan sonra neden saygısızlık olsunki sonuçta 1 anime serisini 2-3 fansub grubu alabiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nedense tutulan serileri birden fazla ceviri grubu  ele alırken Noblesse'de bir istina geçilmiş .Türkiye'de neden se sadece bir çeviri grubu çeviriyor onuda 192-196 bırakmak zorunda kaldım Çünkü çevirileri taip etmek işkence bir mahwa çevirilecekse Noblesse derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çeviren grub cok naz yapiyor yok öyle yok böyle 2-3 kişinin  lafıyla hemen afra tafra yapıyolar, öyle yapcaksan hic başlamıycaksın arkadaşım çeviri edit işine,  bu işi sen hobi olarak yapiyorsun kimin ne dedi önemli değil , nie yavaş geldi die laf atıyolar  adamlar hemen 1 ay ara veriyoruz böyle saçma şey olmaz, o onu dedi 1 hafta nobless günceli gelmicek bana göre çocukca neyse akşam akşam sinirlendim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insanı niye yorarlar ki hiç anlamıyorum söylebileceğiniz mangalar için şartlar belli ona göre söyleyin kimse yorulmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchigo 100 fena olmaz  :) ama işte 1-2 bölüm çevrili değil sadece proje uzun süredir donuk durumda :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum başka grup çeviriyor mu ama Code Braker'ı çevirirmenizi istiyorum. Bir aralar sekaide yayınladık ama sonra ara verildi. Devam ederse memnuniyetle takip ederim.

Ablam iyi diyon hoş diyonda seri çok uzun tek çevirmen başlarsa günceli yakalamak çok uzu sürer en az 3 dört çevirmen girmek gerek  seriye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kiss x Sis  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum başka grup çeviriyor mu ama Code Braker'ı çevirirmenizi istiyorum. Bir aralar sekaide yayınladık ama sonra ara verildi. Devam ederse memnuniyetle takip ederim.

Ablam iyi diyon hoş diyonda seri çok uzun tek çevirmen başlarsa günceli yakalamak çok uzu sürer en az 3 dört çevirmen girmek gerek  seriye

Sen de haklısın. Ama kısa seri alıp 3-4 bölümü yayınladıktan sonra beklemektense uzun seriyi devam ettirmek bana mantıklı geliyor. Karar sizin artık kolay gelsin  :a50:

Hatice sanırım bunu Kimi ni koishitei desu ka için söyledin. :D

O seri güncelde 8. sayıda. Aylık bir seri. Yapabileceğim bir şey yok.

70+ mangaları çevirip düzenlemekse epey vakit alır. Örneğin ortalama 25 sayfalık bir manga güncelde 70. sayıda olsun ve henüz çevrilmemiş olsun. Bu, bir editör için düzenlenmesi gereken 1750 sayfa anlamına geliyor. Bunu bir de editör açısından düşünmek gerek. Sonuçta sen de editörlük yaptın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Enigma yı çevirirmisiniz mangatürk ceviriyordu ama 6 da bıraktı ve bırakalı 1,5 sene oluyor.Devamını çevirirseniz memnuniyetle takip ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer yarım serilere devam etme gibi bi imkanınız varsa mnaki'nin yarım kalan çok sağlam projeleri var.

Area no Kishi: Türkçesi 99da kalmış İngilizcesi 117de. Devam ediyor.

Gamaran: Türkçesi 103da kalmış İngilizcesi 189da. Devam ediyor.

Vagabond: Türkçesi 296da kalmış İngilizcesi 315de. Devam ediyor.

mnaki kapandı diye bildiğimden öneriyorum eğer yanlışım varsa düzeltin affola :D Şimdiden kolay gele  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one punch man mangasını çevirirseniz sevinirim

aynen one punch man i çevirirseniz güzel olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

The bride of water go (su tanrısının gelini) çeviri yapan fansub var ama  1,5 senede bir 1 bölüm veriyorlar. Şahsen ayıp olucağını hiç sanmıyorum.  :a11:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kamisama hajimemashita  animesi çok güzeldi  mangasıda güzeldir çeviirseniz iyi olur editlemesini ben yapmak isterim kısmet olursa

kahin misin ?  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İng. olarak tekip ettiğim birkaç seri var; sizin içinde uygunsa

Ilegenes - kokuyou no kiseki, çizimleri çok güzel ve konusu ilginç, Ilegenes – Giyoku no Symphonyadıylada devam ediyor...

Akusaga, Wake Up Deadman ve Reimei no Arcana, bu mangalar çevriliyordu ama durduruldu, eğer devam etmeyecklerse sizin çevirmenizi çok isterim...

Are You Alice?, bu manganın çizimleri de çok hoş, çevrilirse sevinirim açıkçası...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

to aru no majutsu index'in mangasını cevirebilirmisiniz acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı mangaları istemekten çekinmeyin en çok hangi mangalar istenirse doğal olarak onalara başlayacağız :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1- Air Gear

2- Beelzebub

3-Katekyo hitman reborn

4-D-gray Man

5-Gantz

Benim uzun zamandır beklediğim ama bir türlü çevrilmeyen muhteşem mangalar konuyu dikkate alıp çevirirseniz benim gibi bunları bekliyen binlercesi var .

:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga: Kikou Shoujo wa Kizutsukanai

Tür: Okul, Harem, Romantizm, Aksiyon, Büyü, Ecchi

Türkçe çevirisi mevcut değil çevirirseniz çok güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

elfen lied

animesi yarım bitti mangası baya güzelmiş çevirirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.