Jump to content

Recommended Posts

• Administrators

Blood Lad (2013)

1. PG-13
  2. 10 episodes
  3. 24 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    7.2/342K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Jul 8, 2013 - Sep 9, 2013
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Brain's Base
  6. Producer
      • Kadokawa Shoten
      • KlockWorx
      • flying DOG
  7. Licensor
      • VIZ Media
  8. Genres

Cast

1. Staz Charlie Blood
  2. Bell Hydra
  3. Fuyumi Yanagi

Crew

• Director
    • Sound Director
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Assistant Director

Staz Charlie Blood is a powerful vampire who rules the Eastern district of Demon World. According to rumors, he is a bloodthirsty and merciless monster, but in reality, Staz is just an otaku obsessed with Japanese culture and completely uninterested in human blood. Leaving the management of his territory to his underlings, Staz spends his days lazing around, indulging in anime, manga, and games.

When Fuyumi Yanagi, a Japanese girl, accidentally wanders through a portal leading into the demon world, Staz is overjoyed. But just as he is starting to feel an unusual attraction to her, his territory is attacked, resulting in Fuyumi's untimely death. She turns into a wandering ghost and the crestfallen Staz vows to resurrect her as this would mean being able to travel to the human world, something he has always dreamed of.

Blood Lad follows Staz and Fuyumi, soon joined by the spatial magician Bell and the half-werewolf Wolf, as they travel to find a magic that can bring humans back to life. written by https://myanimelist.net/
  1. #2627 rank
  2. #267 popularity
  3. 644K members
  4. 2K favorites
Updated
  • All Names
  • English Blood Lad
  • Original ブラッドラッド

Çeviri:mrt180

Düzenleme&Encode:Deat H Note.

Karaoker:Deat H Note.

=DW=

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

Hidden Content

Hidden Content

Seri tamamlanmıştır izleyen izleten emeği geçen herkese teşekkürler. ?

• Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • Administrators

Kanji ve Romanjisi çıkmadığından Karaokesi yapılamadı, çıktığı zaman versiyon2 atılacaktır..

Encodeye verdim birkaç saate çıkar...

İyi Forumlar.

• Administrators

arkadaşlar bu ne hız müthişsiniz teşekkürler

adam gönderme yapıyo :D

Eyvallah sizin müthişliğiniz o... animedeki logoyla saliseler olarak cebelleştim ama deydi :a39: :a39:

ufak bi gönderme var galiba senden tek ricam var bizim çevirimiz ile diğer fansublarını çevirilerini bir kıyasla çeviri veya düzenleme veya fontlar olsun bir bak ona göre karar ver bence  ;)

ama çeviri gecikmesinde ki asıl sebep 3-4 saat boyunca op sözlerinin yayınlamasını bekledik yayınlanmayınca da karaoke olmadan vermek zorunda kaldık...

İyi forumlar...  :)

kaç bölüm olacakmış .s myanimelist'te yazmıyor .s

bi de arkadaş, biter bitmez ova mı yayınlanır?

edit yorum;

font seçimi ve renklendirme harika olmuş hiç sırıtmıyor :D

ancak, türkçe imla ve yazım hataları bi miktar var .s 2 dk içinde 2-3 tane var .s

umarım yanlış anlamazsınız. v2 olursa tadından yenmez  :a19:

kaç bölüm olacakmış .s myanimelist'te yazmıyor .s

bi de arkadaş, biter bitmez ova mı yayınlanır?

edit yorum;

font seçimi ve renklendirme harika olmuş hiç sırıtmıyor :D

ancak, türkçe imla ve yazım hataları bi miktar var .s 2 dk içinde 2-3 tane var .s

umarım yanlış anlamazsınız. v2 olursa tadından yenmez  :a19:

hepimizin bağzı işleri var dostum ben mesela son bir 3 gündür boğazıma kadar soruna boğulmuş durumdayım ama çeviri yapmaya devam ediyorum hacı v2ler ufak hataları düzeltmek içindir zaten :a21:

hepimizin bağzı işleri var dostum ben mesela son bir 3 gündür boğazıma kadar soruna boğulmuş durumdayım ama çeviri yapmaya devam ediyorum hacı v2ler ufak hataları düzeltmek içindir zaten :a21:

biliyorum dostum :D  ben de çevirme yapıyordum biliyorsun, başlık falan açtım hatta tartıştık üstüne :D ben gözlemleri sundum sadece :D yoksa hepimiz öğrenciyiz, iş sahibiyiz

• Administrators

İşte hep çevirmen ve encoderin dikkatsizliği  :a37:

Başkalarının hatasını bulmak istiyorsan önce kendi hatalarını bul ;)

[Dipnot:Devamını skype'dan getiririm ekin'ciğim]

ufak bi gönderme var galiba senden tek ricam var bizim çevirimiz ile diğer fansublarını çevirilerini bir kıyasla çeviri veya düzenleme veya fontlar olsun bir bak ona göre karar ver bence  ;)

ama çeviri gecikmesinde ki asıl sebep 3-4 saat boyunca op sözlerinin yayınlamasını bekledik yayınlanmayınca da karaoke olmadan vermek zorunda kaldık...

İyi forumlar...  :)

Sakin ol şampiyon  :a35:

Moruk bilinsin bunlar artık ben 11 saat süren kabus gibi bir yolculıktan sonra saat gece birde çeviri yaptım koltukta uykuya dalmışım çevirinin ne kadar kaliteli olacağını sen düşün hacı!!!  :a28:

Serim yok, hatam yok  :a37:

• Administrators

Vereyim?

Vereyim?

Serim yok, hatam yok  :a37: ( Mutluyum)

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.