Jump to content
  • Reklam

sGabriels

Death Note Anime Movie Çeviri İstek

Öne Çıkarılan Mesaj

Çevirmen Arkadaşlar Nette Bir Türlü Bulamadım. Death Note Filmlerini.

Death Note: Rewrite: Visions of a God

Death Note: Rewrite 2: L's Successors

Divxplanette Dahi Yok Çevirisi. Çevrilip Fansublanabilirmi? Şimdiden Elinize Emeğinize Sağlık.

...Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Hop dostum tam kalbimden  vuruyorsun beni bak olmuyor ama :a39:

Sınavalrımdan sonra yeni sezona giriş yapmadan önce olabilir... :a39:

TAM 12DEN VURDUN HEMİDE

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlgilendiğin İçin Çok Teşekkür Ederim :D Ailecek Hastasıyız :D :D Beklemedeyim. Ne Zaman Müsait Olursanız. Ama Lütfen Biraz Çabuk Müsait Olun  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

İlgilendiğin İçin Çok Teşekkür Ederim :D Ailecek Hastasıyız :D :D Beklemedeyim. Ne Zaman Müsait Olursanız. Ama Lütfen Biraz Çabuk Müsait Olun  :a39: :a39:

Arkadaşım sınavım var sınıfta kalıcam  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım sınavım var sınıfta kalıcam  :a39:

:D Tamam Hocam Sınavını Geç Sonra Çevirirsin.(Sınavın Ne Zaman?) Meraktan Ölecem Bende İzlemem Lazım Şu Movie leri  :a11:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir ara izlemiştim ve altyazılıydı. Tüm bölümlerin kısa bir özeti gibiydi. Eğer animeyi izlemişsen bence pek fazla bir şey kaçırmamışsın demektir.

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir ara izlemiştim ve altyazılıydı. Tüm bölümlerin kısa bir özeti gibiydi. Eğer animeyi izlemişsen bence pek fazla bir şey kaçırmamışsın demektir.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Çok Saol. İlk Attığın Rewrite 1: Visions of a God Mı? Ben Baktığımda Bulamamıştım Bunu Ki Hala O Olduğundan Şüpheliyim Biraz  :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam adı "Death Note Relight 1: Visions of a God " Japonya ve Amerika'da yayınlanan director's cut versiyonu yani. Zaten iki rewrite yayınlandı. Biri Visions of a God, diğeriyse L's Successors. Altyazının ona ait olması muhtemel.

Bu iki bölümün animeden tek farkı ise aşağıda.

1. rewrite'da animeden farklı bir sahne var. L'in ölümünde Yagami Light tam bir zafer sarhoşu gibi davranıyor. İkinci rewrite'da da küçük değişiklikler var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş içerik

al sana vision of God

2. filmi bulan bana da atsın  :a6: :a9: :a8: :a54:

edit; ftp serverlarında var sadece .s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.