Jump to content
Deat H Note.

The World God Only Knows S3 (12\12) (AniSekai Fansub)

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

ftwgok_86_rh.twgok86_02-03_rh.jpg

Çevirmen:Yuripp3

Düzenleme&Encode:Hawkon

Türü: Okul, Komedi, Romantik, Doğa üstü güçler

Özet;

Keima Katsuragi okulunda herkesin asosyal dediği tam bir oyun manyağıdır. Bunun yanında internette ve oyun dünyasında "Fetih Tanrısı" olarak bilinmektedir. Flört oyunlarında bütün kız karakterleri tavlayabilmektedir. Ayrıca, oyun dünyasını da gerçek dünyanın üstünde tutan biridir. Bir gün kızları "yakalamak" ile ilgili bir anlaşma maili alır ve bunu bir düello daveti olarak düşünüp hiç düşünmeden kabul eder. Hemen ardından Elsee adında bir şeytan kız anlaşma gereği ortaya çıkar ve ondan başıboş ruhları avlamasına yardım etmesini ister.Serinin 3.sezonudur..

Klasör Linkleri

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Gizli İçerik

:multi:

Gizli İçerik

Gizli İçerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Yeni seri hayırlı olsun ekip...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni seri hayırlı olsun :D

benim 1-2 sorum olcak;

sinopsis dışında bi kaç cümle ile bu anime nedir ne değildir anlatabilecek olan var mı .s bi kaç kere gördüm bunu da izlemeli mi izlememeli mi karar veremedim .s bi de ilk 2 sezonun çevirisi var dimi? ben %100 aramamakla beraber bulamadım diyebilirim .s arasam bulurum dimi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

hayırlı olsun

echhi değilse çekilmez hacı  :a46:

Bi dün attığım youtube linkini dinle la...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun

echhi değilse çekilmez hacı  :a46:

Bi dün attığım youtube linkini dinle la...

hangisi laa ?  :a17:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Yolladım, bak bakim ilgini çekcek mi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni seri hayırlı olsun :D

benim 1-2 sorum olcak;

sinopsis dışında bi kaç cümle ile bu anime nedir ne değildir anlatabilecek olan var mı .s bi kaç kere gördüm bunu da izlemeli mi izlememeli mi karar veremedim .s bi de ilk 2 sezonun çevirisi var dimi? ben %100 aramamakla beraber bulamadım diyebilirim .s arasam bulurum dimi?

ilk iki sezonu bulabilirsin ama sitemizde yok  :a39: bu seri bittikten sonra ilk 2 sezonuda çevirmeyi düşünüyorum  :a19:

kardeş piyasada varsa fansub tekrar uğraşma istersen  :D ha kaliteli değil onlar dersen bişey diyemem  :a39: biz sana çevrilecek seri buluruz :P  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün yaz YİNE yatacam. Bu yüzden benim için sorun olmaz  :a55:

ahahahhha  :a39: seri istiyosan söyliyim ben sana :P hep istediğim bir seri vardı amt 4 tane çevirmiş kalmış 2 yıldır :( 2. sezonu bile bitmiş .s ama sen bu seriyi çeviricem diyosan hayırlı olsun kardeş deriz :D neyse biz de bekleriz o zaman başkasının çevirmesini :a22:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütün yaz YİNE yatacam. Bu yüzden benim için sorun olmaz  :a55:

ahahahhha  :a39: seri istiyosan söyliyim ben sana :P hep istediğim bir seri vardı amt 4 tane çevirmiş kalmış 2 yıldır :( 2. sezonu bile bitmiş .s ama sen bu seriyi çeviricem diyosan hayırlı olsun kardeş deriz :D neyse biz de bekleriz o zaman başkasının çevirmesini :a22:

İsim versene merak ettim ama 2006 aşşası olmasın  :a19:

yok kardeş 2011 yapımı :D

Seitokai no Ichızon

https://www.turkanime.tv/anime-detay/seitokai-no-ichizon

https://myanimelist.net/anime/5909/Seitokai_no_Ichizon

https://myanimelist.net/anime/10464/Seitokai_no_Ichizon_Lv.2

ingilizce softsub buldum ben torrenttan. zaten meraklıydım fansub işine :D adamların videonun üstüne yazdıkları hareketli yazıları da görebiliyorum :D

https://www.anisekai.com/index.php?topic=4427.0

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemeye hemen koyuluyorum, ilk bölüm için teşekkürler :)

devamı hemen gelse keşke izledim kaldım böyle ya olmaz ki  :a9: :a28:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Elinize sağlık...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

flood ban sebebidir  ;)

iyi forumlar... :D

Pardon unutmuşum izleyince etkisi altında kaldım görseydim 2 sini bir araya atardım kusura bakma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar download yaptığınız site sanırsam bakımda.İndiremeyenler varsa en kısa sürede alternatif bi link koycam.

Çabuk ol soner  :a5:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.