Jump to content
TeAs3r

İlk Karaoke Çalışmam :)

Öne Çıkarılan Mesaj

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum izleyen herkes yorum yaparsa çok mutlu olurum.

Çok uğraştım karaoke kodunu bile kendim kodladım deneme yanılma yoluyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam izledim çoh süper olmuş :D devamını bekleriz :P aynı anda türkçesi de aksa güzel olurdu :D şarkı da güzel. "melek" de güzel :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

İlk olmasına rağmen başarılı buldum, hecelemede fazla göze çarpan hatan yok efect güzel olmuş ama bir kaç yerde değişik kullanabilirdin aynı zamanda alt kısım değilde üst kısıma gömseydin daha güzel olcaktı, başarılı buldum eline sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

O renk değiştirme olayını birkaç güne video ile anlatacağım...

Takip Linki ;

AniSekai

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 43. kareoke çalışmamı koyucam birazdan

Eline sağlık koy bekliyorum

bu arada kareokende hece hatası ve zamanlamada sıkıntı görmedim  estetiği güzel yakalamışssın effect olarak :D neden aşşada onu anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 43. kareoke çalışmamı koyucam birazdan

Eline sağlık koy bekliyorum

bu arada kareokende hece hatası ve zamanlamada sıkıntı görmedim  estetiği güzel yakalamışssın effect olarak :D neden aşşada onu anlamadım

Kendi işimi kendim gören biriyimdir kimseye kolay kolay minnet etmem çeviri için de kimseden yardım istemedim düzenleme bitince çeviriyle ilgilenirim dedim ama ilk çalışmam fazla yorucu olduğu için böyle kaldı çeviri olmayınca bende yazıyı alta koydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben beğendim aga ama Deniz arada bi diğer kişilerden yardım al canım :D Bu arada harika olmuş. Ayrıca, bundan sonraki animelerimde sana 1-2 tane karaoke yaptırabilirim :D HAZIR OL DOSTUUUM ! :D

Ne demek denizcim sen iste yeter ki :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deniz helal olsun ilk denemede çok güzel bir iş çıkartmışsın, hecelemen gaet başarılı ve bulduğun effectde çok güzel yaptığın hatalar effect zaten gözü yoruyor birde çok karışık bir font kullanmışsın yazıların okunması iyice zorlaşmış yani böyle göz yoran şatafatlı efektler kullandığın zaman biraz daha sade ve açık fontlar kullanman daha iyi olur. ve diğer hatansa renk rengin arka fontla pek uyuşmamış sahnede geçen ağırlıklı renklere bakarak o renklerle uyumlu bir renk kullansaydın çok daha güzel olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

ilk çalişman olduğuna emin misin? çok başarılı olmuş, bravo  :D  Turkçe metinide görebilseydik 4/4 luk olurdu, ama genede guzel

İyidir iyidir bizim teaser  :P  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.