Jump to content
M312

Anime Tavsiyeleri [Ana Konu]

Öne Çıkarılan Mesaj

Arkadaşlar başka başka konular açıyorlar forumda kirlilik olmasın burdan yazın lütfen.

Başlıyorum

Hunter x Hunter gibi maceralı, başka konudan başka konuya geçen vsvs anime severim ne önerirsiniz?  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Naruto

Dragon Ball

Fairy Tail

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DxD blood lad Free Danganronpa bu sezonun izlenesi animelerin den bazıları

hunter x hunter izlemedim ama macera arayanlar için

Fma Mirai Nikki Geas Khr Devil Survivor 2  K Zetman bunlar tavsiyelerim

eski serileri seven kişiler kesinlikle  Rurouni Kenshin  izlemeli.  ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

romantizm ve ecchi . birazda doğaüstü olayların olduğu animeleri severim. high school dxd

bir de kendi orijinalliğini kanıtlayan animeler. nazo no kanojo gibi. ne öneririsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Heyyo arkadaşlar bana biraz anime tavsiyesinde bulunun alttakilerden de olur başkalarından da güzel birşey arıyorum ne izleyeceğime karar veremiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

qr55g.jpg

qr56h.jpg

İzleyemeyi düşünürsem ilk olarak Robotics;Notes'u izlemeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakurasou no Pet na kanojo

bunu öneririm sana bak. ez bi ecchisi var. esas kız var, pro mangaka. ama kendine bakmayı beceremiyo. hiç kendi kendine bakmamış daha önce. hep manga çizmekle uğraşmış falan. bi de esas oğlan var, eski yurdundan kedi soktuğuı için şimdiki yurduna transfer edilmiş. bu yurt, bütün garip karkaterlerin toplandığı yer gibi bişey. 24 bölüm, matrak bişey.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

bu senin elinde de mevcut. her gelene en az bir kere bunu öneririm :D ama sağlam seridir. başlarda komediye++ basar, ortalarda drama++ basar, sonunda biraz romantizm, biraz da dramanın devamına++ basar. esas oğlan, chuuni sendromunu, yani ortaokul sendromunu geçen sene atlatmış bir elemandır.  yeni gittiği okulunu bilerek eski okulundan uzakta seçmiştir. esas kız da bu sendroma yeni girmiş gibi, ama hala çıkmamış bir kızdır. peki bu sendrom nedir? hani biz çocukken, hep süper kahraman olurduk, dünyayı kurtardık falan. hah işte, ona chuuni sendromu yani, ortaokul sendromu ya da 8. sınıf sendromu diyolar.

Akane-iro ni Somaru Saka

bunu izledim güzel gidiyordu, ama son bölümlere doğru saçmaladılar. bildiğin kız tribi çekiyor adam.

Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers

az biraz komedi, aşk üçgeni ama güzel. oğlan x kıza, x kız ve y kız da oğlana aşık. ama sen oğlanla w kız arasında bişiler olacak sanıyorsun falan filan :D sonu ilginç ve tam bitti bence. çok izlemedim gerçi .s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakurasou no Pet na kanojo

bunu öneririm sana bak. ez bi ecchisi var. esas kız var, pro mangaka. ama kendine bakmayı beceremiyo. hiç kendi kendine bakmamış daha önce. hep manga çizmekle uğraşmış falan. bi de esas oğlan var, eski yurdundan kedi soktuğuı için şimdiki yurduna transfer edilmiş. bu yurt, bütün garip karkaterlerin toplandığı yer gibi bişey. 24 bölüm, matrak bişey.

Yav bu serinin ilk 6 bölümünü izledim baştaki erkek karakteri sevmedim zorlaya zorlaya izledimde olursa izleriz :)

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!

bu senin elinde de mevcut. her gelene en az bir kere bunu öneririm :D ama sağlam seridir. başlarda komediye++ basar, ortalarda drama++ basar, sonunda biraz romantizm, biraz da dramanın devamına++ basar. esas oğlan, chuuni sendromunu, yani ortaokul sendromunu geçen sene atlatmış bir elemandır.  yeni gittiği okulunu bilerek eski okulundan uzakta seçmiştir. esas kız da bu sendroma yeni girmiş gibi, ama hala çıkmamış bir kızdır. peki bu sendrom nedir? hani biz çocukken, hep süper kahraman olurduk, dünyayı kurtardık falan. hah işte, ona chuuni sendromu yani, ortaokul sendromu ya da 8. sınıf sendromu diyolar.

Bununda ilk 7 bölümünü izledim ama pc kötüleşmişdi devamını getiremedim ilk sırada bu var o zaman :)

Akane-iro ni Somaru Saka tamamdır. Mashiroiro Symphony'yi izledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mustafa  "To Love Ru" yu izledin mi

evet izledim darkness ovalar filan hepsini izledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yaz baya iyi anime izledim.. Çok tür ayırmadım elime ne geldiyse izledim ama şimdi hepsi bitti  :-\ Eğer önerebileceğiniz animeler varsa önerir misiniz ?  ;) Şimdiden herkese teşekkürler  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu yaz baya iyi anime izledim.. Çok tür ayırmadım elime ne geldiyse izledim ama şimdi hepsi bitti  :-\ Eğer önerebileceğiniz animeler varsa önerir misiniz ?  ;) Şimdiden herkese teşekkürler  :a29:

steins gate izle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

steins gate izle

İzledim. :a11: Başka varsa aklına gelen söyle bekliyorum..  :a29:  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

steins gate izle

Sukitte ii na yo izle o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

steins gate izle

Sukitte ii na yo izle o zaman

Aksiyon olan animeler lazım bu ara  :a71: :a70:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemişsin ama ben genede yazıcam :)

1-Naruto

2-Bleach

3-One piece

4-Death Note

5-FMA 2 Brother Hood 

6-Fair tail

Benim izlediğim efsaneler bunlar izlemediysen kesinlikle izle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemek istiyorsanız:

-Shingeki no Kyojin (İlk sezon bitti. OVA ve OAD'ları var. Bu sezonda filmleri çıkıyor. Anisekai'den takip edebilirsiniz. Gelecek projeler arasında.)

-Sword Art Online (Sword Art Online II ile devam ediyor. Buradan takip ediyorum.)

-Code Geass

-Fairy Tail (Fairy Tail II ile devam ediyor.)

-Rurouni Kenshin

-Zetsuen no Tempest

Bunlar en iyi bildiğim animelerdir. Bana göre tabi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemek istiyorsanız:

-Shingeki no Kyojin (İlk sezon bitti. OVA ve OAD'ları var. Bu sezonda filmleri çıkıyor. Anisekai'den takip edebilirsiniz. Gelecek projeler arasında.)

-Sword Art Online (Sword Art Online II ile devam ediyor. Buradan takip ediyorum.)

-Code Geass

-Fairy Tail (Fairy Tail II ile devam ediyor.)

-Rurouni Kenshin

-Zetsuen no Tempest

Bunlar en iyi bildiğim animelerdir. Bana göre tabi :D

Zetsuen no Tempest gercekten 10 numara bi seridir yalniz anlamak için 3 kere izlemem gerekti :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende ikinci kez izleyene kadar tek seferde anladığımı sanıyordum ^^

Gerçekten çok begendigim sayılı serilerden biri edebi bi agırlığı vardı ve olayların birbirleri ile ilişkileri çok iyi kurgulanmiştı

Birçok seri ve filmde sonunu tahmin edebilme gibi ugursuz bi yetenegim var ama bu seri gibi tabiri caise sağ gösterip soldan vuran bekledigimden çok farkli finalleri olan serilere bayılıyorum

Bu arada varsa bu tanimima uyan baska seriler önerileri beklerim :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass var işte. Onun dışında bende arayıştayım. Eğer ki karşılaşırsam haber veririm.

Shingeki no Kyojin'i de deneyebilirsin çok meraklandıran bir anime. Tahminler yüksek derecede var ama sağ gösterip soldan vurması da çoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kingdom'u da deneyebilirsiniz. Şuanda 30. bölümünü izlemekteyim. Başları biraz sıkıcıdır. Ama bişeyler olcağını garanti ediyor. Her anında ne olacak, nasıl olacak şimdi dedirtiyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.