Jump to content
Hawkon

Mega'dan Download Sorunu

Öne Çıkarılan Mesaj

qtb3u.png

Arkadaşlar megadan ne zaman bir indirmeye yapmaya çalışsam hep bu hatayı veriyor eskiden böyle haa vermezdi yaklaşık 3 haftadır bu hatayı veriyor. DNS ayarlarımı değiştirdim, idmi kapatıp öyle indirmeye denedim ama hata banamısın demedi. Bilen varsa lütfen yardım etsin. Alternatif eklenene kadar anime izleyemiyorum yoksa  :a14:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamama basıp sonrada duraklat tuşuna (pause) basınca belki düzelir ama her zaman megadan indirmek bir problem olmuştur kullandığı sistem biraz değişik. :a64:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Farklı tarayıcı denemeni tavsiye ederim olursa chormeyi kaldır tekrar kur sorunun çözülür öyle tabi sadece chromeden hata veriyorsa...

Veya geçmişide sil öyle dene Cclenarle atıkları sil herhangi bi çerezde bu sorunu vermeye sebep olabilir onlarda olmadı javayı güncelle

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×