Jump to content
Deat H Note.

Abara Tanıtım [AnimeGen TR]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

511-kapakresmi.jpg

 

Manga'nın Adı:Abara

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Aksiyon

Gönderen: Arda

Cilt Sayısı:2

Yayım Tarihi:-/--/2005 ile -/--/2006 arası

Yayınevi/Dergi:Shueisha, Ultra Jump

Türkiye'de: Yayımlanmadı

Linkler: [Wiki] [ANN]

Genel Puan: Henüz yorum/puanı yok

 

Tanıtım:

 

Kimler tarafından inşa edildikleri bilinmeyen devasa yapılarla kaplı bir dünyada tuhaf ve hasta görünüşlü bir adam tedavi için gittiği bir hastanede bir katliyama yol açar. Adamın bünyesinde taşıdığı Beyaz Guana isimli virüs ya da canlı hastanede adamın bedenini ele geçirerek etrafta bulunan tüm canlıları yok eder. Süreğen olarak evrim geçiren ve biyolojik yapısını istediği gibi değiştirebilen bu tuhaf yaratığı durdurmak görünüşe göre imkansızdır.

 

Bu esnada, Kegen Hall isimli gizli örgütten Ajan Tadohomi, bir petrol işleme tesisinde çalışan Itou Denji isimli sıradan bir adamı Beyaz Guana'yı durdurması için ikna etmeye çalışmaktadır.

 

Görsel

511-1.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×