Jump to content
Deat H Note.

Detective Conan

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

950-kapakresmi.jpg

 

Anime'nin Adı: Detective Conan

Diğer Adları: Meitantei Conan, Örnek Kapalı, Dedektif Conan

Kategori: TV Serisi

Tür: Dedektiflik , Aksiyon

Gönderen: Keitaro

Resmi Sitesi: [Www]

Bölüm Sayısı: 511 +

YAYIM Tarihi: 1996/08/01

Firma / Stüdyo: NTV , Shogakukan , TMS Entertainment , YTV

Türkiye'de: Yayımlandı

Linkler: [Anidb] [Ann] [nfo] [1]

Genel Puan: 8.72 ( İstatistikler ) ( Yorum Toplam Gir ) ( yorumlari

 

Tanıtım:

 

17 Yaşında, henüz liseye gitmesine ragmen bircok olayı çözmüş genç Bir dedektif Olan Shinichi Kudo, kız arkadaşıyla gittigi Parkta, şüpheli birilerini Takip ederken siyahlar giymiş Bir Adam Tarafından Gerçekleştirilme bayıltılır. Bulundukları mekan siyah giyinmiş Adamın silah kullanmasina müsait olmadığı for, baglı bulundugu organizasyonun yeni geliştirdiği, Vücutta Hiç iz bırakmadan içirilen kişiyi Öldüren zehirli Bir ​​hapı içirir ve Shinichi'yi Olay Yerinde bırakarak hızla ayrılır. Hap henüz denenmemiştir ve Shinichi'yi Öldürmek Yerine Onu Bir ilkokul çocuğu ebatlarına getirir.

Kendisini met hale Getiren adamların ölmediğini öğrenip Ailesine VEYA arkadaşlarına zarar vermemesi for Adını Edogawa Conan Olarak Değiştiren Shinichi; Arkadaşı ve Ran onun dedektif Olan Babası Ile Birlikte Yaşamaya baslar.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×