Jump to content
  • Reklam

bidda

Elfen Lied (OAV) Tanıtım [AnimeGen TR]

Öne Çıkarılan Mesaj

1596-kapakresmi.jpg

Anime'nin Adı: Elfen Lied (OAV)

Diğer Adları: エルフェンリート 特別編, Elfen Lied Special

Kategori: OAV

Tür: Doğaüstü Güçler, Komedi, Bilim Kurgu, Drama

Gönderen: darkeros

Resmi Sitesi: [www]

Bölüm Sayısı: 1

Yayım Tarihi: 21/4/2005

Firma/Stüdyo: VAP

Türkiye'de: Yayımlanmadı

Linkler: [ANN] [ANIDB]

Genel Puan: 8.74

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Mamoru KANBE

Senaryo: Takao YOSHIOKA

Animasyon: Seiji KISHIMOTO

Müzik: Kayo KONISHI, Yukio KONDOO

Dizayn: Seiji KISHIMOTO

Orjinal Eser: Lynn OKAMOTO

Tanıtım:

Kouta'nın evindeki yaşamına alışmaya çalışan Nana, ev işlerine yardım etmezse orada kalmasına izin vermeyeceklerini düşünmektedir. Bu yüzden hoşlanmasa da temizlik yapmak konusunda Nyuu ile rekabete girmeye çalışır fakat bir türlü yaptığı hiç bir işte başarılı olamaz. Sonunda sahilde Nyuu'nun peşinde olan Bandou denilen adamla karşılaşır. Nana, Bandou'ya Nyuu'yu getireceğini söyler. Eve döndüğünde Nyuu, Nana için çok endişelenmiştir ve ikili birlikte yürüyüşe çıkarlar. Fakat Nana'nın asıl amacı, Nyuu'yu Bandou'ya teslim etmektir.

Notlar:

Elfen Lied TV serisinin 10 ile 11. bölümleri arasında kalan zamanı anlatmaktadır. Daha çok 14. bölüm olarak da adlandırılır.

Bağlantılı Animeler:

Elfen Lied (TV Serisi) (2004)

Bağlantılı Mangalar:

Elfen Lied (2002)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.