Jump to content
  • Mod

Sailor Moon Crystal) (2014 (26/26) (AniSekai Fansub)

Recommended Posts

• Administrators

Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal (2014)

1. PG-13
  2. 26 episodes
  3. 24 minutes
  4. ONA

Details

1. Rating
    7.0/61K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Jul 5, 2014 - Jul 18, 2015
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Toei Animation
  6. Producer
      • Starchild Records
      • Kodansha
  7. Licensor
      • VIZ Media
  8. Genres
    Unknown

Cast

1. Usagi Tsukino
  2. Rei Hino
  3. Makoto Kino

Crew

• Director
    • Episode Director
    • Episode Director
    • Storyboard

Though a little clumsy and easily brought to tears, Usagi Tsukino is a typical 14-year-old girl in her second year of junior high. However, all of that changes when an encounter with Luna, a mysterious talking black cat, whose head bears the mark of a crescent moon, results in the animal bestowing a magical brooch upon her. Now Usagi can transform into Sailor Moon, a magical girl in a sailor uniform who protects love and peace!

Usagi is appointed as a guardian of justice and is tasked with the search for the legendary Silver Crystal, a magical artifact that holds immense power, as well as finding the other Sailor Guardians and the lost princess of Luna's home, the Moon Kingdom. Her mission isn't without opposition, however; Queen Beryl, ruler of the Dark Kingdom, wants to claim the Silver Crystal and take its power for her own.

Though she still has to worry about her school, family, and love life, it is up to Sailor Moon and the other Sailor Guardians to save the day! written by https://myanimelist.net/
  1. #3565 rank
  2. #1415 popularity
  3. 137K members
  4. 1K favorites
Updated
  • All Names
  • English Pretty Guardian Sailor Moon Crystal
  • Original 美少女戦士セーラームーン Crystal
  • Other Names Pretty Soldier Sailor Moon (2014), Sailor Moon Remake, Bishoujo Senshi Sailor Moon (2014), Sailor Moon Crystal

Not:  her ayın birinci ve üçüncü cumartesi günleri TV kanalları yerine Niconico üzerinden yayınlanacak olan Sailor Moon Crystal 5 Temmuz’da başlayacak.

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrators

Hadi Cümleten hayırlı olsun bu güzelim seri ^^ Trailerini kaç defa tekrar tekrar izlediğimi ben bilmiyorum ^^

Fragmanda ilk dikkatimi çeken şey karakter tasarımları olmuştu. Yüz kısımları tamamen manga baz alınarak çizilmiş.

Eski tv serisi ile alakası yok yeni karakter tasarımlarının

Yeni seri hayırlı olsun, herkese kolay gelsin. Sabırsızlıkla bölümleri bekliyorum, çocukken çok severdim. Bu arada ONA tam olarak ne oluyor birisi beni aydınlatabilir mi acaba? :a24:

Bluru basmışlar yalnız çizimlerde, resmen gözlerim acıdı izlerken. Dönüşüm sahnesini niye 3D yaptınız diye sorarlar adama. Hakikaten dönüşüm sahnesi berbat olmuş. Onun dışında fena değil ilk bölüm için. Karakter tasarımları tamamen mangadan alınmış. Önceki serideki karakterlere hiç benzemiyor çizimler. Şimdilik ilk bölüm fena değil ama eksikleri gidermeleri lazım özellikle blur ve dönüşüm sahneleri konusunda

• Administrators

Bluru basmışlar yalnız çizimlerde, resmen gözlerim acıdı izlerken. Dönüşüm sahnesini niye 3D yaptınız diye sorarlar adama. Hakikaten dönüşüm sahnesi berbat olmuş. Onun dışında fena değil ilk bölüm için. Karakter tasarımları tamamen mangadan alınmış. Önceki serideki karakterlere hiç benzemiyor çizimler. Şimdilik ilk bölüm fena değil ama eksikleri gidermeleri lazım özellikle blur ve dönüşüm sahneleri konusunda

Animeyi yapan firmaya söyliceksin abi sen bunu :a39:

Bence gayet de hoş olmuş, gerek çizimler olsun gerek karakter tasarımı v.b. olsun. 

Zaten en başta yıllar sonra usagi-chanı görmek insana yetiyor, gerisi önemmsiz :a21:

• Administrators

merhaba ben siteye yeni üye oldum. sailor moon crystali izlemek istiyorum ama bulamadım yardımcı olur musunuz

Linklere tıklarsan online izleme linkine yönlendiriyor seni.

İyi Forumlar.

İndirme linki eklenmiştir.

• Administrators

merak ettim de bir yerde okudum sailor moon crystal  sadece 26 bölüm yayınlanacakmış ve bu ilk sezonmuş. bununla ilgili ayrıntılı bir bilginiz varmı acaba. paylaşırsanız çok memnun olurum

Bu yıl çıkan sezonu yeni seri olarak nitelendirilmekte. Bu sebepten öyle söylentiler dönüyor.

2.Sezon çıkma ihtimali var ancak Movie çıkma ihtimali daha yüksek.

İyi Forumlar.

Önceki serinin manga ile neredeyse hiç alakası yoktu.

Bu seri ise manga ile birebir gidecek. Üstelik bu sefer mangada olan kan ve şiddet öğeleri de eklenecekmiş söylenene göre. Yani yaş sınırı biraz daha yüksek olacak deniyor.

Tabi şimdilik sadece 26 bölümlük hikaye Karanlıklar Krallığı ve Queen Beryl üzerine. Devamını getirmelerini ben de umuyorum

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.