Jump to content
  • Mod

Sanat Kulübü Projesi


Recommended Posts

Okulumuzun kulüpleri çok dandik ve hiçbir şey yapılmıyor. (spor kulübündeyim futbolu çok sevmeme rağmen hoca oynatmıyo siz düşünün artık :a22: ) Ben de kendimin başkan olacağı bir "Sanat Kulübü" açmayı planlıyorum. Kulüp saatinde boş bir sınıfta toplanacağız. Hatta bu işi uzatırsam tüm şehir için açabilirim bu kulübü. Her neyse ben bu kulüpte ilk önce animeyi ve türlerini felan açıklamayı, sonra da sanat kulübünün kendi mangasını yapmış olması için uğraşacağım. (ya da çeşitli diğer etkinlikler) Uğraşsam bu kulübü açmak benim için zor olmayacak çünkü müdür yardımcısı komşumuz ve kızı en iyi arkadaşlarımdan. (böyle işlere genelde müdür yardımcısı bakıyor) :a15: Sizce bu için peşini bırakmamalımıyım, tutarmı bu fikir, iyi mi? Ve daha farklı ne gibi şeyler yapabilirim kulüp üyeleriyle birlikte?

Link to comment

Hoş bir fikir Rinkutakume-kun ama kulübü tüm şehir için açmak pek iyi bir fikir gibi değil... Pekii senin gibi düşünen arkadaşların varmı ? ve animeye ilgi duyan yada manga çizebilecek bir arkadaş grubun , en azından seni bu konuda desteklemeleri için...?

Link to comment
  • Administrators

Bu işin peşini bırakmamalısın ;) Umudunu kaybetme ki güzel bir proje... Başarılı olma ihtimalin klübüne ve senin klüp üyelerinin çalışma azmine bağlı.Bir ara görüşelim.

 

İyi Forumlar.

Link to comment
Hoş bir fikir Rinkutakume-kun ama kulübü tüm şehir için açmak pek iyi bir fikir gibi değil... Pekii senin gibi düşünen arkadaşların varmı ? ve animeye ilgi duyan yada manga çizebilecek bir arkadaş grubun , en azından seni bu konuda desteklemeleri için...?

Evet birkaç arkadaşım var ve diğer sınıftan da yetenekliler var. Anime, manga falan bilmeyenlerede açıklarız izletiriz çok zor değil :D Ve tüm şehir konusu aklıma şu yönden geldi. Şehirde bizim okuldakilerden başka otakular yada iyi manga çizenler falan olabilir diye düşünmüştüm ama evet biraz büyük bir fikir olmuş :D Ve belirttiğim gibi destekleyenlerden biri de m. yardımcısının kızı :D Bu fikri de ilk ona söyledim zaten :D

 

Bu işin peşini bırakmamalısın ;) Umudunu kaybetme ki güzel bir proje... Başarılı olma ihtimalin klübüne ve senin klüp üyelerinin çalışma azmine bağlı.Bir ara görüşelim. İyi Forumlar.

 

Teşekkür ederim kesinlikle bırakmayacağım :)

Link to comment

Çok güzel bir düşünce olmuş. ^^ Hem sevdiğiniz aktiviteyi yapacaksınız hemde diğerleri de bundn aydalanacak.Bırakmayın derim.Önce küçük topluluklarla başlayın,giderek büyür ve yayılırsınız. Sanat çok geniş bir alan  bu yuzdende şanslısınız. Herkes mutlaka kendinden bişey bulacaktır.

Link to comment
Çok güzel bir düşünce olmuş. ^^ Hem sevdiğiniz aktiviteyi yapacaksınız hemde diğerleri de bundn aydalanacak.Bırakmayın derim.Önce küçük topluluklarla başlayın,giderek büyür ve yayılırsınız. Sanat çok geniş bir alan bu yuzdende şanslısınız. Herkes mutlaka kendinden bişey bulacaktır.

Arigatou gozaimasu ^^

Link to comment

Öyleyse sanat kulübü projesini bir kaç arkadaşınla birlikte canlandırmayı denemelisin Rinkutakume-kun , tabii onlarında fikrini sorduktan sonra . Önce kulübünüzün temelini atarsınız ve daha sonra diğer sınıftaki yetenekli dediğin öğrencileri davet edersin ve sanırım onlarla samimi değilsin doğrumu? Belli mi olur belkide zamanla katılmak isteyenler olur he ;) (Şehir konusu olmayacak birşey değil elbette ama acele edilmemeli onun için değilmi , hem kimin ne niyetle katılacağınıda bilemezsin yani biraz riskli gibi :) iyi bir dost grubuyla başlamak en iyisi...)

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...