Jump to content

Selam Anisekai ailesi

Recommended Posts

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hoşgeldin aramıza Mert. Ben de Demir, tanıştığıma memnun oldum. Şimdiden projelerinde başarılar diliyorum... ;)

Hoş geldiniz efenim,başarılar dilerim. Bir sorununuzda her türlü yardımcı oluruz..

aramıza hoşgeldin mert bende emre yaklaşık 1 yıldan beri burdayım

Teşekkürler arkadaşlar, hoş buldum. Memnnun oldum tek tek :)

Merhaba Mert hoş geldin aramıza bende Berkcan tanıştığıma memnun oldum :)

hoş geldin aramıza bende bugra çevirilerini bekliyorum uptayım :D

Hoşbulduk arkadaşlar. Memnun oldum. 

İlk çeviri Batman olacak galiba, değişik bi proje üstündeyiz :)

Merhabalar,

Ben Anisekai Moderatörü Burak 19 Yaşındayım Eskişehirde Yaşiyorum Öğrenciyim Bilgisayar Bölümü son sınıf öğrencisiyim Veri tabanı okuyorum.  HOŞGELDİN.

İYİ EĞLENCELER...

Hoşgeldin ben Muhammmed . 17 yaşındayım . Tanıştığımıza memnun oldum .

Merhabalar, Ben Anisekai Moderatörü Burak 19 Yaşındayım Eskişehirde Yaşiyorum Öğrenciyim Bilgisayar Bölümü son sınıf öğrencisiyim Veri tabanı okuyorum. HOŞGELDİN. İYİ EĞLENCELER...

Hoşgeldin ben salim 15 yaşında giresunluyum  tanıştığıma memnun oldum :)

Hoş bulduk arkadaşlar. Teşekkürler, memnun oldum. :)

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.