Jump to content

Sharingan Çizimi Yardım


xRuPeRs

Recommended Posts

Arkadaşlar sharingan çizmek istiyorum çizimlerim kötüdür bunları geliştirmek için önerebiliceniz bir teknik vb varmı allta attığım videoda adam çok güzel çiziyor yardımlarınızı bekliyorum

 

Link to comment

İnternet'te göz çizimini anlatan iyi yerler var bence onları araştır. Manga dersleri diye araştırırsan bulabilirsin. Ayrıca hemen güzel çizmeye başlayamazsın. Hataların seni daha ileriye taşıyacaktır, kötü çizsen bile çizmeyi bırakma. Bu işler tecrübeyle oluyor.

;)

 

Link to comment

MERHABALAR,

 

Şişe Kapağı ile yuvarlak yaparak başliyabilirsin :)) Tabi şaka bir yana amacin sadece Sharinganlı göz çizmekse El egzersizleriyle bunu yapabilirsin ama amacın başarili bi anime çizicisi olmaksa önce çizgi Vs. Teknikleri öğrenmelisin.

 

                                                                                      İYİ EĞLENCELER...

Link to comment

Yorumlarınız için teşekkür ederim benim amacım o göz şekillerini çıkarmak o şekilde çizmek derslere baslayip antremanla olabılcegini inaniyorum :)

Link to comment

Özellikle göz ve vücut hatları çizimi konusunda Mark Crilley'nin Mastering Manga kitabını tavsiye ederim. Şuanda Turkanime'de Türkçeye çevriliyor bu kitap. Takip edebilirsiniz, size çok şey katacağına inanıyorum.

 

https://forum.turkanime.tv/topic/10454-manga-akademisi-b%C3%B6l%C3%BCm-1-%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1-sorular%C4%B1n%C4%B1zsorunlar%C4%B1n%C4%B1z/

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...