Jump to content

Recommended Posts

  • Administrators

[imdb=tt1695360]

 

 

Not: Eng dublajı son derece irrite edici olduğundan ve ilk Avatar'ı tv'lede Tr dublajlı izlediğimizden ötürü seri Türkçe dublaj olarak sunulmuştur. Çeşitli filtre ve kodekler ile ses ve görüntü ayrı ayrı işlenip sahne sahne restorasyon edilerek en iyi hale getirmiş bulunmaktayız. Eskileri yâd etmek isteyen bir takipçimizin isteği üzerine en eski dvd oynatıcılarda bile oynatılabilecek paketler video içine entegre edilmiştir.

 

 

- 1080p Blu-Ray İndirme Linkleri - 

Hidden Content

    Reply to this topic to see the hidden content.

 

 

1. Sezon:

 

2. Sezon:

 

3. Sezon:

 

4. Sezon:

 

  • Like 1
Link to comment

paylaşım ve çalışma için çok teşekkürler. ilk 3 sezonu türkçe dublajlı bölümleri varsa yükleyebilir misiniz?

 

Öncelikle merhaba,

 

Bu gece işim olmaz ise sabaha büyük ihtimal ile bulayıp koyarım siteye.

Link to comment

Vaay! işte bak bu çok güzel bir haber Aang in hikâyesi güzel bir çizgi filmdi cidden. Bakalım bu da aynı etkiyi sağlayacak mı? Hep beraber görecez emeğinize sağlık ve hayırlı olsun :)

Link to comment

Gerçekten güzel, hatta etkileyici, ufaktan romantizm içeren, olgun, oturaklı, temeli sağlam ve bütün bunların yanında eğlencesinden hiçbir şey kaybetmemiş bir devam hikâyesi... sourled'in belirttiği gibi 12+14 olmak üzere 26 bölümden oluşacak, bölümlerin hepsi tamamlandı fakat televizyonda hiçbir bölüm gösterilmedi... "Nasıl yani, o halde biz nasıl izledik ilk iki bölümü?" dediğinizi duyar gibiyim. İlk iki bölüm bir nevi ön gösterim tadında, Nickelodeon'ın hazırladığı bir yarışma neticesinde sadece bir haftasonuna özel olarak gösterildi. O da televizyonda değil, online olarak... Bu yüzden şu andalık daha kaliteli bir çekimle karşılaşmanız mümkün değil. İzlemiş (veya indirmekte) olduğumuz ilk bölüm televizyonda 14 Nisan'da yayınlanacak, ikinci bölümün ne zaman yayınlanacağı kesinleşmedi ama 21 Nisan'da yayınlanacağı aşikâr. Biz ilk iki bölümün tadını çıkaran ve üçüncü bölüm için sabırsızlananlar tayfası ise büyük ihtimalle 28 Nisan'ı beklemek zorunda kalacağız.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...