Jump to content

Oi Oi Minna!

Recommended Posts

Herkese merhaba, adım Meriç, 17 yaşındayım, Çevirmen olarak aranıza katıldım, Cenk'in eski tayfasındanım o yüzden şahsen siteye pek yabancı değilim ama site artık bana yabancı sanırım :D Neyse şimdilik böyle... Umarım herkesle iyi geçiniriz :) 

*Ao Haru Ride'ın çevirisini geri geldiğim gibi elime veren Cenk'e de buradan selam olsun.*

*Dişiyim arkadaşlar adıma aldanmayın :D*

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hoş geldin Meriç-san , sürekli değişen Anisekainin sana yabancı olması geçici bir durum değilmi , aslında yabancı olması daha iyi en azından yeni bir başlangıç yaparsın he :) Dişilerin kendinden dişi diye bahsetmesi hoşlarına gitmez sanıyordum şaşırttın beni :D

• Administrators

Hoş geldin sefa geldin... Meriç eski tayfa olunca daha da zevkli oluyor :11:

daha çok feyz alıyorum yaparken :53:

Hoş buldum :11: Yine, yeni, yeniden Cenk :11:

Evet yine, yeni, yeniden, ben :15:

Hoş geldin Meriç-san , sürekli değişen Anisekainin sana yabancı olması geçici bir durum değilmi , aslında yabancı olması daha iyi en azından yeni bir başlangıç yaparsın he :) Dişilerin kendinden dişi diye bahsetmesi hoşlarına gitmez sanıyordum şaşırttın beni :D

Hoş buldum çok teşekkürler :D Evet Sekai'nin yabancı gelmesi gayet normal ve daha iyi gibi duruyor ama insan alıştığı yeri gelişmiş ve değişmiş bulunca bir tuhaf oluyor :') Tabi ki bu iyi türde bir tuhaflık. Ben yokken siteye iyi bakmışlar :34:

Normal "dişi"lerin biraz daha dışında olduğumdan olsa gerek, şahsen bu tip kelime kullanımlarını fazla önemsemiyorum :D (Şekil A'da olduğu gibi...)

Hoş geldin sefa geldin... Meriç eski tayfa olunca daha da zevkli oluyor :11: daha çok feyz alıyorum yaparken :53:

Hoş buldum :11: Yine, yeni, yeniden Cenk :11:

Evet yine, yeni, yeniden, ben :15:

Artık hep beraber :7:

Hoş geldin Meriç-san , sürekli değişen Anisekainin sana yabancı olması geçici bir durum değilmi , aslında yabancı olması daha iyi en azından yeni bir başlangıç yaparsın he :) Dişilerin kendinden dişi diye bahsetmesi hoşlarına gitmez sanıyordum şaşırttın beni :D

Hoş buldum çok teşekkürler :D Evet Sekai'nin yabancı gelmesi gayet normal ve daha iyi gibi duruyor ama insan alıştığı yeri gelişmiş ve değişmiş bulunca bir tuhaf oluyor :') Tabi ki bu iyi türde bir tuhaflık. Ben yokken siteye iyi bakmışlar :34:

Normal "dişi"lerin biraz daha dışında olduğumdan olsa gerek, şahsen bu tip kelime kullanımlarını fazla önemsemiyorum :D (Şekil A'da olduğu gibi...)

Evet siteye iyi bakıyorlar :) Önemsemediğini bilmek iyi oldu , bazen nasıl hitap edeceğini bilemiyorsun , bayan denilmesinden bile rahatsız olanlar olduğu için :) Ve umarım Anisekainin yeni haline hemen alışırsın...

Evet siteye iyi bakıyorlar :) Önemsemediğini bilmek iyi oldu , bazen nasıl hitap edeceğini bilemiyorsun , bayan denilmesinden bile rahatsız olanlar olduğu için :) Ve umarım Anisekainin yeni haline hemen alışırsın...

Bayan denmesinden de mi rahatsız olanlar var :o Aşmışlar onlar biraz. Ben de aynısını umuyorum :) Tekrardan teşekkürler ^^

*Dişiyim arkadaşlar adıma aldanmayın :D*

Aşıların tam mı senin :19:

Valahi bu espriyi yapmasaydım uyuyamazdım :35:

Şükür zamanında hepsi yapılmış :P Hepatiti olsun tetanozu olsun :D

Hoşgeldin desem mi demesem mi kararsız kaldım :D Neyse hoşgeldin diyeyim :D Bu çokseksüel isimler tam bir baş belası, fakat sitenin cinsiyet üzerine güzel bir çalışması var, belirtmene gerek yoktu hani :D

Hoşgeldin desem mi demesem mi kararsız kaldım :D Neyse hoşgeldin diyeyim :D Bu çokseksüel isimler tam bir baş belası, fakat sitenin cinsiyet üzerine güzel bir çalışması var, belirtmene gerek yoktu hani :D

Eh, çoğu kişi erkek sanaraktan baktığı için belirtme ihtiyacı duydum :D Yani insanlar bi duyunda "Meriç? Erkek herhal... " diyerek konuşmaya devam ediyorlar benimle konuşurken :D Ama beni anlayan birini bulmakta hoş tabi :D Hoş buldum ^^

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.