Jump to content
  • Mod

Merhaba


Recommended Posts

Herkese selamlar efenim. Tesadüfi bir şekilde aranızda bulunmaktayım, High School DxD' i indirme amacıyla üye olduktan sonra chatte ortamı beğenip sürekli takipçisi olmaya niyetlendim bu sitenin

hadi hayırlısı.

Bu arada isim Ömer Faruk, yaş 20. Popüler animelerle aram pek iyidir. Büyük bir One Piece hayranıyım, ikinci defa başladım. Balıkesirde öğrenim görüyorum -Üniversite.

Link to comment

hoşgeldin aramıza ömer kardeş benim adımda kartal yaşım 23 gebzede üniv öğrencisiyim. Ortamımız çok iyidir evelallah :D umarım sitemizde iyi vakit geçirirsin tanıştığıma çok memnun oldum...

Link to comment

Aramıza hoş geldin. Popüler seriler diyene kadar "buda benim gibi" diyordumki ben popüler serileri pek sevemiyorum nedense :)

 

Hoşgeldin ancak bu kadar saçma bir başlığı bulmak için çok uğraşdın mı ?

 

Üstat  :a16:

Link to comment

Hoş geldin ^^ Yalnız gitmeyin bu kadar üstüne yahu , açılmış işte bir başlık. Oldu bitti... Ben Dilara bu arada , 15 yaşındayım , ufağım , miniğim , sen beni dışlama olur mu  :a5:

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...