Jump to content

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA’nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı


Recommended Posts

ikkitousen.jpg

 

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA Görseli

 

Ikkitousen: Extravaganza Epoch OVA’nın ilk tanıtım videosu Yui Sakakibara tarafından seslendirilen kapanış parçası “Endless Fighter” ile birlikte yayımlandı

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=o15a683B6gg

“Romance of The Three Kingdoms” hikayesinin günümüz Japonya’sına uyarlanmış şekli olan Yuji Shiozaki’nin ecchi türündeki manga serisi, Wani Books’un Comic Gum dergisinde 2000 yılında yayımlanmıştır. Toplamda 21 ciltten oluşan manganın ilk anime adaptasyonu 2003 yılında J.C. Staff tarafından yapılmıştır. Bunun dışında üç anime serisi daha olan Ikkitousen’in OVA ve özel bölümleriyle birlikte oyunları ve online radyo programları yapılmıştır.

Genel olarak animenin konusuna değinirsek; yetenekli kız ve erkek öğrencilere sahip yedi okul birbirleriyle sürekli savaş içindedir. Bu öğrencilerin hayatları ve kaderleri Sangokushi Dönemi’ndeki savaşçıların ruhlarının ve kaderlerini içeren tuhaf mücevherler tarafından yönlendirilir. Japonya’ya yeni taşınan Sonsaku Hakufu isimli kızın kaderindeyse; mücevherindeki ruhun yedi ülkeyi birleştirdiği gibi, bu düşman yedi okulu birleştirmek yazılıdır. İşte tam da burada, bu kader zincirlerini kırarak kahramanlarımızın kendi hayatlarını yaşamak için verdikleri mücadele başlar.

Kaynak:AnimeFantastica.

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...