Jump to content
  • Mod

Selamlar :)


Recommended Posts

Adınız:Mert Tekin

Yaşınız:22

Nereden Katılıyorsunuz:İstanbul

Favori  Animeleriniz:Efenim hepsini yazsam cidden sizde sıkılırsınız burayı boş bırakalım :) 

Sitemizi nereden duydunuz? :TürkAnimeTv 

Kendiniz hakkında bir kaç bilgi:Üniversite 3.cü sınıf öğrencisiyim Üniversite 1 den beri Anime izliyorum ilk başladığımda 15 saat anime izlerdim , 2 sene içinde izleyecek anime kalmayınca haliyle günde 3-4 saate indirdim şu sıralar tatildeyim wınn kotamın izin verdiği(10gb kotam var öhöhö ) kadar izliye biliyorum(neyapalim öğrenciyiz :D ) Online oyun oynamaya bayılırım(MMORPG-FPS tarzı özellikle) orta düzeyde İngilizce düşük düzeyde Almanca yüksek düzeyce Latince(Mesleğim gereği) bilirim(2 senedir izlememe rağmen 3-4 kelime dışında Japonca bilmiyorum ne yazık ki :) ) , tanıştığıma sevindim :)  

Link to comment

Hoşgeldin Mert aramıza yeni kan ha :D her zaman lazım. Animeci olman yeterli ayrıca bende mmorpg hastasıyım yıllarımı verdim onlara :) Şimdilik beklemedeyim en son tera online oynadım ama çok sıkıcıydı :( bakalım ilerde güzel yüksek grafikli rpg ler çıkacak gibi baya bir reklamları var tabi Blade and soul u da avrupa server yapsalar oynardık. Ncsoft firması favorimdir mmorpg de made in korea :D evet tekrar hoşgeldin. Bu arada ilk söylemem gereken şey ismim Erhan memnun oldum.

Link to comment

Bende tanıştığıma memlun oldum Erhan (abi :) )  ArcheAge yi öneririm sana efekleride güzel  Eu serveri betada açık (Rusça bilirim oynarım dersen orası full sürümde ) (SAO ya benziyor oyun :) )aslında böyle birlikte oynayabileceğimiz bir online oyun bulsak eminim çok eğleniriz.(Oyunu incelemek istersen >  archeagetr.com  bu siteden inceleyebilirsin, Türkiye fan sayfasıdır, güzel açıklamışlar ama adamlar :D )

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...