Jump to content
Deat H Note.

Psycho Pass 2 (11/11) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

5RpVMM.png

Çevirmen: JekyllsHyde(1-6) Falchirion (7-11)

Encode: Pein& libero1i & Ashriel & lmz0l

Düzenleme 1. ve 2. Bölüm: Pein

Düzenleme 3 ve 11 Arası: libero1i

Yayım Tarihi: 10 Ekim 2014/?

tumblr_md2xc2QuAn1rtsj82o1_500.gif

Psyco Pass 2 Teaser Trailer

Psyco Pass 2: Trailer 2

pp_tantm.png

1.Sezonun devamıdır.

1.Sezon Tanıtım:

Fuji TV'nin Noitamina kapsamındaki yeni serisi Ekim'den itibaren yayına girecek. Psycho Pass ismindeki bu seri bir cyberpunk olacak. Yakın gelecekte geçen hikaye, hükümetlerin insanların zihinlerini tarayarak sınıflandırabildikleri, "Psycho Pass" denen standarda aykırı ve tehlike arzedenlerin icra memurları tarafından avlandıkları bir dünyada geçiyor. Tomokazu Sugita, bu yapımda sistemin infaz memurlarından biri olan Junya Kogami'yi seslendirilecek.

Sansürsüz bölümleri ile yep yeni bir sezon!

+17

61665.jpg

2QvZjv.jpg

1. Bölüm

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

2. Bölüm

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

3. Bölüm

Gizli İçerik

4. Bölüm

Gizli İçerik

5. Bölüm

Gizli İçerik

6. Bölüm

Gizli İçerik

7. Bölüm

Gizli İçerik

8. Bölüm

Gizli İçerik

9. Bölüm

Gizli İçerik

10. Bölüm

Gizli İçerik

11. Bölüm

Gizli İçerik

• Doki 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dort gozle bekledigim serilerden biri

Umarim yeni sezonda bunca bekleyen kisinin beklentilerini karsilayan bi seri olur :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Serinin bu yıl ki kurgusu öncekine göre daha üst seviyede olacağı biliniyor aynı zamanda +17 yaş sınırlandırmasda serinin kalitesini ortaya koyuyor.

Herkes gibi bizde bu seriyi bekliyoruz. Umarım beklentileri karşılar.

[D.Not:11Bölüm olması biraz hayâl Kırıklığı oluşturdu.]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle beklentileri karşılayacaktır , psycho pass ın hikayesinin  geçtiği dünya bile kaliteli olması için yeterli , iyi bir iş ortaya çıkaracaklarından eminim. Peki Pein ve Kira-kun ve JekyllsHyde-san da iyi bir iş ortaya çıkaracak mı? Tabii ki ;) . Serinin 11 bölüm olması benim de biraz canımı sıktı ama büyük ihtimal kısa olup , kaliteli ve akıllarda kalacak bir kurgusu olacağı içindir sanırım... öyle umuyorum. Teşekkürler seriyle ilgilendiğiniz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Benim temennim 11 bölümün ardından bir Film çıkması ve çevirmenimizin onu çatır çatır çevirmesi :D :D :D

JekyllsHyde-san'a saygılarımla :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Ooo hacılar hadi gazanız mübarok olsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Benim temennim 11 bölümün ardından bir Film çıkması ve çevirmenimizin onu çatır çatır çevirmesi :D :D :D JekyllsHyde-san'a saygılarımla :D :D

Çatır çatır diyorsun :D:D:D inş cnm yha hyrlsı .s.s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni seri hayırlı olsun güzel seri ilk sezonda güzeldi aynen 11 bölüm az olmuş şöyle 24 bölüm felan olcaktı.Ama filmi çıkarsa baay güzel olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

trailer 2 eklendi iyi seyirler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla hatirlamak amaçlı 1. Sezonu izlemeye başliyorum sonunda biseyler olmuştu ama ne olmustu onu unuttum :)  ( sakın söylemeyin ha)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla hatirlamak amaçlı 1. Sezonu izlemeye başliyorum sonunda biseyler olmuştu ama ne olmustu onu unuttum :)  ( sakın söylemeyin ha)

soluksuz izledim yine :D

de şimdi daha çok merak etmeye başladım seriyi :D  şimdi suçlu olarak kougami nin peşinemi düşçekler finalin son sahnesinde ona gönderme vardı gibime geldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beklenildiği gibi 2. sezonu da çeviriyorsunuz ilk sezonun çevirisi süperdi umarım bu da öyle olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk Bölüm eklendi :) 

Çeviri:JekyllsHyde

Düzen-Encode:Pein

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık arkadaşlar, merakla bekliyordum bende bunu :109:Devamında da kolay gelsin :117:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ikinci sezonunu sabırsızlıkla beklediğim bir seriydi, sonunda geldi, şimdiden emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık, dört gözle devamını bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1.Sezonun sonundan beri aklımda kalan soruları cevaplaması için aylardır 2. sezonu bekliyordum 2. sezon aklımdaki çoğu soruyu cevaplayamayacak olsada yinede 1. sezon kadar sağlam olacağını düşünüyorum. Sağlam bir fansub kalitesiyle izlettiğiniz , emeklerinize teşekkür ederim. ^^

@libero1i Durmadan sorup durduğum beni hatırlamayan arkadaşım hiç sıkılmadan cevapladığın için teşekkürler ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin
@Raskreia :ups:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İşte sonunda beklenen anime evine döndü.İlk bölüm için emeğinize sağlık arkadaşlar. :11:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Online izleme eklenmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

2.Bölümünde, Opening ve Ending eklendiğinde, Karaokeli bir biçimde sizlere tekrardan sunacağız, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu serinin final yapıp bittiğini iyice kabullendikten sonra, bu güzel haber ile hem şaşırdım hem mutlu oldum.

bu hizmeti koşulsuz sağladığınız içinde tüm anisekai de görev üstlenen arkadaşlara bir teşekkür borç bilirim.

umarım bir gün oturup sohbet etme şansımız olur. bir kahve ısmarlamak isterim :)

elinize sağlık arkadaşlar.

Dedi; -Muzip ve Çekilmez Ne idüğü Belirsiz Kişi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler çok hızlısınız, diğer animelerde de böyle olsanız çok iyi olur.d  

tumblr_nd4wnyY6Fb1shxekpo2_250.giftumblr_nd4wnyY6Fb1shxekpo2_250.gif

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

teşekkürler çok hızlısınız, diğer animelerde de böyle olsanız çok iyi olur.d  

@semra Önemli olan hız değil, kalitedir. 

Gündelik yaşantımızdan vakit buldukça yeni bölümleri vermeye devam ediyoruz.

Aksi takdirde yaşantımızı 2.plana atamayız. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.