Jump to content

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu [24/24] [AniSekai Fansub]

Recommended Posts

• Administrators

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Fall 2014)

1. R-17+
  2. 24 episodes
  3. 23 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    8.3/1047K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Oct 9, 2014 - Mar 26, 2015
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Madhouse
  6. Producer
    • VAP
    • Kodansha
    • (and 2 more)
      • VAP
      • Kodansha
      • Nippon Television Network
      • Forecast Communications
  7. Licensor
      • Sentai Filmworks
  8. Genres

Cast

1. Shinichi Izumi
  2. Migi
  3. Ryouko Tamiya

Crew

• Producer
    • Director
    • Storyboard
    • Sound Director

All of a sudden, they arrived: parasitic aliens that descended upon Earth and quickly infiltrated humanity by burrowing into the brains of vulnerable targets. These insatiable beings acquire full control of their host and are able to morph into a variety of forms in order to feed on unsuspecting prey.

Sixteen-year-old high school student Shinichi Izumi falls victim to one of these parasites, but it fails to take over his brain, ending up in his right hand instead. Unable to relocate, the parasite, now named Migi, has no choice but to rely on Shinichi in order to stay alive. Thus, the pair is forced into an uneasy coexistence and must defend themselves from hostile parasites that hope to eradicate this new threat to their species. written by https://myanimelist.net/
  1. #41 popularity
  2. 1680K members
  3. 32K favorites
Updated
  • All Names
  • English Parasyte: The Maxim
  • Original 寄生獣 セイの格率
  • Other Names Parasite, Parasitic Beasts, Parasyte

Çevirmen: Libert8 & aksakai
Editör:  libero1i
Encoder: libero1i - Ashriel

- İndirme Linkleri -

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

• Like 5
  • Doki 1
  • Mutlu 1

mangası türkçeye çevrilmişti, tamamını okudum ve gerçekten çok sevdiğim bir seri. animesi benim için süpriz oldu, devamını dört gözle beklicem, şimdiden emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık...

Mangası 1995'te bitmiş bir serinin animesini yapmak yeni akıllarına geldi herhalde :D Mangasını okuduğumda animesinin çıkacağını hiç düşünmemiştim çok güzel bir seridir seinen yokluğu var piyasada zaten gelmesi iyi oldu.

İlk iki bölüm için teşekkürler.

• Administrators

Mangası 1995'te bitmiş bir serinin animesini yapmak yeni akıllarına geldi herhalde :D Mangasını okuduğumda animesinin çıkacağını hiç düşünmemiştim çok güzel bir seridir seinen yokluğu var piyasada zaten gelmesi iyi oldu.

İlk iki bölüm için teşekkürler.

Bu seriden sonra aslında çoğumuzun içinde azda olsa bir umut doğdu. 

Animesinin çıkmasını istediğimiz fakat seri eski olduğu için çıkmayacağına emin olduğumuz onlarca seri var.

Artık bu seriden sonra diğer eski animeleride bekliyoruz bakalım. :35:

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1980'lerden he , mangasına kısmen sadık kalamamıştır herhalde , okumadım ama... Bol moe unsuru içeren güzel bir anime , ilk defa bir anime de dubstep duyuyorum hoş olmuş :) Ve Edward ın araba durdurma sahnesini nereden aldığını da öğrendim , ne güzel. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.