Jump to content
  • Mod

Namaste


TmStar

Recommended Posts

Adınız:   Bekir

Yaşınız: 26

Nereden Katılıyorsunuz: : Gelibolu

Favori  Animeleriniz: Samurai Champloo, Hajime No İppo, Naruto, One piece, One Outs(nerdeyse izledigim tüm animeleri yazmısım :/)

Sitemizi nereden duydunuz? : Asker arkadaşımdan tam bir anime hastası, beni anime dünyasına o soktu şimdiyse animeleri online izlemek yerine indirmem gerektiğini soyluyor sonra kendimi burda buldum.

Kendiniz hakkında bir kaç bilgi: Hint filmleri benim asıl ilgi alanımdı. O yüzden forumlara yabancı değilim zamanında alt yazı hazırlama ceviri yapma, upload vs. faaliyetlerim de oldu. Simdi hint filmlerinin yerini yavas yavas animeler almaya basladı ama sadece izleyici olarak. Artık iş dünyasına girdigim icin bunlar icin vaktim olmuyor.

 

Bunların dısında ilk bakısta forum aradagımızı bulabilecegimiz kadar geniş ve güzel gözüküyor. Emeği gecen herkesin ellerine sağlık. Birlikte güzel vakit gecirelim.:41:

Link to comment
  • Administrators

@TmStar Teşekkürler. Aramıza hoş geldin ve asker arkadaşın çok iyi demiş :D

Seninde animelerde katkın olmasını istiyorsan özelden dilediğin zaman mesaj atabilirsin ^^

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...